2000 жылдың 23 мамырында Астана қаласында өтетiн Қазақстан- британ сауда-өнеркәсіптiк кеңесiнің (ҚБСӨК) алтыншы отырысына дайындалу және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 18 мамыр N 742
Қазақстан-британ сауда-өнеркәсiптiк кеңесiнiң (бұдан әрi - Кеңес) алтыншы отырысына дайындалу және өткiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Yкіметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Кеңестiң
отырысына дайындалу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастырушылық iс-шараларын
орындауды қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан
Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне Кеңестiң алтыншы отырысын
өткiзуге 2000 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығыстар"
бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен, сметаға сәйкес
(қосымша) қаражат бөлсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2000 жылдың 18 мамырдағы
N 742 қаулысына
қосымша
Қазақстан-британ сауда-өнеркәсiптiк кеңесiнің (ҚБСӨК) алтыншы
отырысын өткiзуге арналған шығыстардың сметасы
(Астана қаласы, 2000 жылдың 23 мамыры)
---------------------------------------------------------------------------
N !        Іс-шараның атауы                        !   Сомасы (теңгемен)
р/с!                                                !
---------------------------------------------------------------------------
1.   "Окан-Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiнiң           129.600
конференц-залын жалдау
("Стамбул" залы - 400 АҚШ долл.,
"Мәскеу" залы - 250 АҚШ долл.,
"Лондон" залы - 250 АҚШ долл. есебiмен)
2.   Буфеттiк қызмет көрсету                                 66.240
Бiр адамға 5 АҚШ долларына 2 кофе-брейк
есебiмен (46 адам)
3.   ҚБСӨК-тiң тең төрағасы - Қазақстан                     299.000
Республикасының Премьер-Министрi
Кеңсесiнiң Басшысы Қ.Б. Саудабаевтың
атынан ҚБСӨК-тiң тең төрағасы - "Бритиш Газ
Интернешнл" компаниясының вице-президентi
Ч. Бландтың құрметiне ресми түстiк ас
1 адамға 6500 теңге есебiмен (46 адам)
4.   Ескерткiш сыйлықтар                                    48.000
Жиыны                                                  542.840
---------------------------------------------------------------------------
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О подготовке и проведении шестого заседания Казахстанско-Британского торгово-промышленного совета в городе Астане 23 мая 2000 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2000 года N 742
В целях подготовки и проведения шестого заседания Казахстанско-Британского торгово-промышленного совета (далее - Совет) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить выполнение протокольно-организационных мероприятий по подготовке заседания Совета.
2. Министерству финансов Республики Казахстан выделить средства Министерству иностранных дел Республики Казахстан на проведение шестого заседания Совета за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год по программе "Представительские расходы", согласно смете (приложение).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 мая 2000 года N 742
Смета
расходов на проведение шестого заседания
Казахстанско-Британского торгово-промышленного Совета (КБТПС)
(город Астана, 23 мая 2000 года)
_________________________________________________________________________
N            Наименование мероприятия                  Сумма (в тенге)
п/п
_________________________________________________________________________
1    Аренда конференц-залов в гостинице "Окан-             129.600
Интерконтиненталь-Астана"
(Из расчета: зал "Стамбул" - 400 долл. США,
зал "Москва" - 250 долл. США, зал "Лондон" -
250 долл. США)
2    Буфетное обслуживание                                  66.240
Из расчета 2 кофе-брейка по 5 долл. США
на 1 чел. (46 чел.)
3    Официальный обед от имени Сопредседателя               299.000
КБТПС - Руководителя Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан Саудабаева К.Б. в
честь Сопредседателя КБТПС - Вице-Президента
компании "Бритиш Газ Интернешнл" Ч.Бланда
Из расчета 6500 тенге на 1 чел. (46 чел.)
4     Памятные подарки                                       48.000
_________________________________________________________________________
Итого                                                  542.840
_________________________________________________________________________
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)