Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 19 мамыр N 748
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1999 жылғы N 1872
P991872_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы,
1999 ж., N 53, 530-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Барлығы" деген жолда:
4-бағандағы "2 950 000" деген сан "3 681 381" деген санмен
ауыстырылсын;
5-бағандағы "3 350 463" деген сан "3 300 463" деген санмен
ауыстырылсын;
6-бағандағы "4 376 710" деген сан "3 695 329" деген санмен
ауыстырылсын;
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
4-бағандағы "1 750 000" деген сан "2 431 381" деген санмен
ауыстырылсын;
5-бағандағы "1 950 000" деген сан "1 900 000" деген санмен
ауыстырылсын;
6-бағандағы "1 724 058" деген сан "1 092 677" деген санмен
ауыстырылсын;
1 "Автомобиль көлiгi" iшкi функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi" әкiмшiсiнде:
34 "Республикалық деңгейде жол жүйесiн пайдалану" бағдарламасында:
12 "Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" кiшi
бағдарламасында:
4-бағандағы "1 600 000" деген сан "1 780 000" деген санмен
ауыстырылсын;
6-бағандағы "1 112 514" деген сан "932 514" деген санмен ауыстырылсын;
36 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу және қайта
құру" бағдарламасында:
31 "Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Қызыләскер-Киров автомобиль жолын
салу" iшкi бағдарламасында:
4-бағандағы "100 000" деген сан "601 381" деген санмен ауыстырылсын;
5-бағандағы "100 000" деген сан "50 000" деген санмен ауыстырылсын;
6-бағандағы "451 381" деген сан алынып тасталсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобында:
4-баған "50 000" деген санмен толықтырылсын;
6-бағандағы "750 000" деген сан "700 000" деген санмен ауыстырылсын;
1 "Ресми трансферттер" iшкi функциясында:
130 "Алматы қаласының әкiмi" әкiмшісiнде:
18 "Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер" бағдарламасында:
30 "Алматы қаласындағы метро құрылысы" кіші бағдарламасында:
4-баған "50 000" деген санмен толықтырылсын;
6-бағандағы "50 000" деген сан алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Багарова Ж.А.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года N 748
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
декабря 1999 года N 1872
P991872_
"О реализации Закона Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики
Казахстан, 1999г., N 53, ст. 530) следующие изменения и дополнения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в строке "Всего":
в графе 4 цифру "2 950 000" заменить цифрой "3 681 381";
в графе 5 цифру "3 350 463" заменить цифрой "3 300 463";
в графе 6 цифру "4 376 710" заменить цифрой "3 695 329";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в графе 4 цифру "1 750 000" заменить цифрой "2 431 381";
в графе 5 цифру "1 950 000" заменить цифрой "1 900 000";
в графе 6 цифру "1 724 058" заменить цифрой "1 092 677";
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
в учреждении 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан":
в программе 34 "Эксплуатация дорожной системы на республиканском
уровне":
в подпрограмме 12 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог":
в графе 4 цифру "1 600 000" заменить цифрой "1 780 000";
в графе 6 цифру "1 112 514" заменить цифрой "932 514";
в программе 36 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог
республиканского значения":
в подпрограмме 31 "Строительство автомобильной дороги
Кызыласкер-Кировский в Южно-Казахстанской области":
в графе 4 цифру "100 000" заменить цифрой "601 381";
в графе 5 цифру "100 000" заменить цифрой "50 000";
в графе 6 цифру "451 381" исключить;
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты":
графу 4 дополнить цифрой "50 000";
в графе 6 цифру "750 000" заменить цифрой "700 000";
в подфункции 1 "Официальные трансферты":
в учреждении 130 "Аким г.Алматы":
в программе 18 "Трансферты из республиканского бюджета":
в подпрограмме 30 "Строительство метрополитена в г.Алматы":
графу 4 дополнить цифрой "50 000";
в графе 6 цифру "50 000" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)