Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегі кейбiр шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 19 мамыр N 765
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекiту туралы" 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 U000334_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Қорғаныс министрлiгi және Экономика министрлiгi 2001 және одан кейiнгі жылдарға арналған республикалық бюджеттiң жобасын әзiрлеу кезiнде бюджеттiк заңнамада көрсетiлген қорғанысқа арналған шығыстардың елдiң iшкi жалпы өнiмiнiң кемiнде 1 пайызын құрайтын және секвестрлеуге жатпайтын деңгейiнiң негізiнде Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн кепiлдiктi бағдарламалық-мақсатты қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгі мен Қорғаныс министрлiгi 2001 жылдың 1 наурызына дейiнгi мерзiмде "Әскери жағдай туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеудi және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгізудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi, Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгі, Қорғаныс министрлiгi, Iшкi iстер министрлiгi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша), Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) және Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Әскери доктринасын бекiту туралы" 2000 жылғы 10 ақпандағы
N 334 Жарлығынан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
1) реттiк нөмiрi 1-жол алынып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 30-1, 30-2-жолдармен
толықтырылсын:
"30-1 Келiсiм-шарт         Қорғанысминi              сәуiр мамыр маусым
бойынша әскери
қызмет туралы
30-2 Мемлекеттiк           Энергоиндустсаудаминiнiң  сәуiр мамыр маусым
қорғаныстық           Қорғаныс өнеркәсiбi
тапсырыс туралы       жөнiндегi комитетi,
Қорғанысмині                                ".
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О некоторых мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года N 765
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 U000334_ "Об утверждении Военной доктрины Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов, Министерству обороны и Министерству экономики Республики Казахстан при разработке проекта республиканского бюджета на 2001 год и последующие годы обеспечить гарантированное программно-целевое финансирование Вооруженных Сил Республики Казахстан на основе зафиксированного в бюджетном законодательстве уровня расходов на оборону, составляющего не менее 1 процента валового внутреннего продукта страны и не подлежащего секвестрированию.
2. Министерству юстиции и Министерству обороны Республики Казахстан в срок до 1 марта 2001 года обеспечить разработку и внесение в Правительство Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О военном положении".
3. Министерству культуры, информации и общественного согласия, Министерству труда и социальной защиты населения, Министерству обороны, Министерству внутренних дел, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Республиканской гвардии (по согласованию) и Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям принять иные
меры, вытекающие из Указа Президента Республики Казахстан от 10 февраля
2000 года N 334
U000334_
"Об утверждении Военной доктрины Республики
Казахстан".
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
февраля 2000 года N 220
P000220_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2000 год" следующие изменение и
дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2000 год, утвержденном указанным постановлением:
1) строку, порядковый номер 1, исключить;
2) дополнить строками, порядковые номера 30-1, 30-2, следующего
содержания:
"30-1 О военной службе     Минобороны            апрель май июнь
по контракту
30-2  О государственном    Комитет по оборонной  апрель май июнь
оборонном заказе     промышленности
Минэнергетики,
Минобороны                             ".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)