Қазақстан Республикасының жазғы I Спартакиадасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 24 мамыр N 781
Дене тәрбиесi мен спорт саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегi агенттiгi 2001 жылдың шiлде-тамызында Астана және Алматы қалаларында Қазақстан Республикасының жазғы I Спартакиадасын өткiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгiмен, Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiмен және Астана қаласының әкiмiмен бiрлесе отырып 2001 жылғы 24 маусымда Астана қаласының Қ. Мұңайтпасов атындағы Орталық стадионында Қазақстан Республикасының жазғы I Спартакиадасының салтанатты ашылуының мәдени-спорттық мерекесiн өткiзсiн.
3. Облыстардың және Астана мен Алматы қалаларының әкiмдерi заңнамада белгіленген тәртiппен жарыстардың бiрiншi және екiншi кезеңдерiн өткiзудi, облыстардың және Астана мен Алматы қалаларының құрама командаларының Спартакиаданың салтанатты ашылу рәсiмiне және финалдық жарыстарға әзiрлiгi мен қатысуын қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi шаралар, жарыстар өткiзiлетiн орындарда және Спартакиадаға қатысушылар тұратын орындарда қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгi Қазақстан Республикасының жазғы I Спартакиадасын әзiрлеудi
және өткiзудi бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жариялауды қамтамасыз
етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
Қазақстан Республикасының жазғы I Спартакиадасының жарыстарына
қатысушыларды тасымалдауға жәрдем көрсетсiн.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-МИнистрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Багарова Ж.А.

О I летней Спартакиаде Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 781
В целях реализации государственной политики в области физической культуры и спорта Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту провести I летнюю Спартакиаду Республики Казахстан в городах Астане и Алматы в июле-августе 2001 года.
2. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту совместно с Министерством образования и науки, Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан и акимом города Астаны провести 24 июня 2001 года культурно-спортивный праздник торжественного открытия I летней Спартакиады Республики Казахстан на Центральном стадионе имени Х.Мунайтпасова.
3. Акимам областей и городов Астаны и Алматы обеспечить в установленном законодательством порядке проведение первого и второго этапов соревнований, подготовку и участие сборных команд областей и городов Астаны и Алматы в торжественной церемонии открытия и финальных соревнованиях Спартакиады.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить общественный порядок в местах проведения мероприятий, соревнований и в местах проживания участников Спартакиады.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации подготовки и проведения I летней Спартакиады Республики Казахстан.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
оказать содействие в перевозке участников соревнований I летней
Спартакиады Республики Казахстан.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)