"McGuire, Woods, Battle & Boothe, International L.L.C." халықаралық заң фирмасының және "McGuire, Woods, Battle & Boothe, International V.L.L.P." жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қызметтеріне ақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 5 маусым N 840
"Айзенберг" компаниялар тобымен болған төрелік анықтау бойынша, сондай-ақ Нью-Делиде (Үндістан) "Қазақстан әуе жолы" Ұлттық акционерлік авиакомпаниясының ұшағы мен "Сауди Арабиан Эйрлайнз" авиакомпаниясы ұшағының соқтығысуына байланысты іс бойынша Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіруге және қорғауға байланысты "МсGuirе, Wооds, Battle &
;Вооthе, International L.L.С." халықаралық заң фирмасының және "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, International V.L.L.Р." жауапкершілігі шектеулі
;серіктестігінің шығыстарына ақы төлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, International L.L.С." халықаралық заң фирмасының және
;"МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, International V.L.L.Р." жауапкершілігі
;шектеулі серіктестігінің қызметтеріне ақы төлеу үшін 2000 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше оқиғаларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 58356,76 (елу сегіз мың үш жүз елу
алты) АҚШ жоллары 76 центке баламалы сомада қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.

Об уплате услуг международной юридической фирмы "McGuire, Woods, Battle & Boothe, International L.L.C." и товарищества с ограниченной ответственностью "McGuire, Woods, Battle & Boothe, International V, L.L.P."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2000 года N 840
В целях оплаты расходов международной юридической фирмы "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, International L.L.С." и товарищества с
;ограниченной ответственностью "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе,
;International V, L.L.Р.", связанных с представительством и защитой интересов Республики Казахстан по арбитражному разбирательству с группой компаний "Айзенберг", а также по делу, связанному со столкновением самолета Национальной акционерной авиакомпании "Казахстан ауе жолы" и самолета авиакомпании "Сауди Арабиан Эйрлайнз" в Нью-Дели (Индия), Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, средства в сумме, эквивалентной 58356,76 (пятьдесят восемь тысяч триста пятьдесят шесть) долларам США 76 центам, для оплаты услуг международной юридической фирмы "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, International L.L.С." и товарищества с
;ограниченной ответственностью "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе,
;International V, L.L.Р.".
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за
целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)