Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 5 маусым N 842
"2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1999 жылғы 11 қарашадағы Қазақстан Республикасының Z990473_ Заңына, "Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 P991408_ қаулысына сәйкес сот шешімдерін орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне қосымшаға сәйкес өндіріп алу Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінен жүргізілетін сот шешімдерін орындау үшін сот шешімдері бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі мен орталық атқарушы органдардың міндеттемелерін
өтеуге 2000 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан
Республикасы Үкіметінің резервінен 36118403 (отыз алты миллион жүз он
сегіз мың төрт жүз үш) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 5 маусымдағы
N 842 қаулысына қосымша
Атқарылуға жататын сот шешімдерінің тізбесі
_______________________________________________________________________
N  !   Соттың атауы    !Сот шешімінің (сот бұйрығының)!Мемлекет !Мемле.
р/р!                              N, күні             !тік бажды!кеттік
шегерген. баж
дегі
сомасы
(теңге)   (теңге)
_______________________________________________________________________
1   Алматы қаласының   1998 жылғы 16 маусымдағы       814200
Алмалы аудандық    "Жайлау Компаниясы" ЖҮАҚ
соты                пайдасына
2   Алматы қаласының   1998 жылғы 15 маусымдағы       3524028   105016
соты               "Алматыэнерго" ЭЭӨБ АЭЖК
ҚБП қызметкерлерінің пайдасына
3  Астана қаласының    1999 жылғы 31 мамырдағы         76000
Алматы аудандық     N 2-324 іс
соты
4  Қостанай қаласының  1999 жылғы 19 сәуірдегі         1785029   17850
соты                 А.Ф.Байрамовтың пайдасына
5  Қостанай облыстық   1997 жылғы                      5565084   166953
соты                20 мамыр N 289/4 іс
6  Алматы қаласының    1999 жылғы 30 маусымдағы        5323500
соты                N 243 и/3 іс
7  Петропавл қаласының 1999 жылғы 5 қарашадағы         134849     1852
соты                Е.Г.Гареева мен
Л.Г. Гультяеваның пайдасына
8  Астана қаласының    2000 жылғы 2 наурыздағы,        18604042
Сарыарқа аудандық   2000 жылғы 6 наурыздағы,
соты                2000 жылғы 10 наурыздағы,
2000 жылғы 13 наурыздағы,
2000 жылғы 16 наурыздағы,
2000 жылғы 17 наурыздағы,
2000 жылғы 20 наурыздағы,
2000 жылғы 24 наурыздағы,
2000 жылғы 27 наурыздағы,
2000 жылғы 28 наурыздағы,
2000 жылғы 29 наурыздағы,
2000 жылғы 19 сәуірдегі,
2000 жылғы 20 сәуірдегі,
2000 жылғы 27 сәуірдегі,
2000 жылғы 28 сәуірдегі,
2000 жылғы 22 мамырдағы
Екібастұз 1 ГРЭС-ы
қызметкерлерінің пайдасына
шешілген 548 шешім (жалақы
жөніндегі берешекті өтеу).
______________________________________________________________________

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2000 года N 842
Во исполнение судебных решений в соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 ноября 1999 года Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан и центральных исполнительных органов по решениям судов, 36118403 (тридцать шесть миллионов сто восемнадцать тысяч четыреста три) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению, взыскание по которым производится с Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 2000 года N 842
Перечень судебных решений,
подлежащих исполнению
---------------------------------------------------------------------------
N ! Наименование  суда ! N, дата решения суда       !Сумма за   ! Госпош-
п/!                    !(судебного приказа)         !вычетом    ! лина
п !                    !                            !госпошлины !(тенге)
!                    !                            !(тенге)    !
---------------------------------------------------------------------------
1  Суд Алмалинского      от 16.06.98 года в пользу    814200
района города Алматы  АОЗТ "Компания Жайлау"
---------------------------------------------------------------------------
2  Суд города Алматы     от 15.06.98 года в пользу    3524028     105016
работников ЗПУ АПЭС ПОЭЭ
"Алматыэнерго"
---------------------------------------------------------------------------
3  Алматинский районный  дело N 2-324 от               76000
суд города Астаны     31.05.99 года
---------------------------------------------------------------------------
4  Суд города Костаная   от 19.04.99 года в пользу     1785029     17850
Байрамова А.Ф.
---------------------------------------------------------------------------
5  Костанайский          дело N 298/4 от               5565084    166953
областной суд         20.05.97 года
---------------------------------------------------------------------------
6  Суд города Алматы     дело N 243 и/3 от             5323500
30.06.99 года
---------------------------------------------------------------------------
7  Суд города            от 05.11.99 года в пользу      134849      1852
Петропавловска        Гареевой Е.Г. и
Гультяевой Л.Г.
---------------------------------------------------------------------------
8  Суд Сарыаркинского    548 решений в пользу         18604042
района города Астаны  работников Экибастузской
ГРЭС-1(погашение задолжен-
ности по заработной плате)
от 02.03.2000 года,
06.03.2000 года, 10.03.2000
года, 13.03.2000 года,
16.03.2000 года, 17.03.2000
года, 20.03.2000 года,
24.03.2000 года, 27.03.2000
года, 28.03.2000 года,
29.03.2000 года, 19.04.2000
года, 20.04.2000 года,
27.04.2000 года, 28.04.2000
года, 22.05.2000 года
---------------------------------------------------------------------------