Астық жинайтын комбайндар шығаруды ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 5 маусым N 844
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді астық жинайтын комбайндармен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Германия Федеративтік Республикасының "Дойц Фар" компаниясының қатысуымен "Жаңа Дәуір" ашық акционерлік қоғамының астық жинайтын комбайндар шығаруын ұйымдастыру жөніндегі Батыс Қазақстан облысы әкімінің ұсынысы назарға алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі және
облыстардың әкімдері жасап шығарылатын комбайндарды лизингтік негізде
пайдалану және машина-технологиялық станцияларды ұйымдастыру мәселелерін
пысықтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Д.К.Ахметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.

Об организации производства зерноуборочных комбайнов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2000 года N 844
В целях обеспечения сельскохозяйственных товаропроизводителей зерноуборочными комбайнами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять к сведению предложение акима Западно-Казахстанской области по организации производства зерноуборочных комбайнов открытым акционерным обществом "Жана Деуір" с участием компании "Дойц Фар" Федеративной Республики Германии.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан и акимам областей проработать вопросы использования выпускаемых комбайнов на лизинговой основе и организацию машинно-технологических станций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)