Қазақстан Республикасына иондаушы сәулеленудің ампулалық көздерін әкелуге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 13 маусым N 883
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ортаазиялық мұнай сервистік компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне (Ақтөбе облысы, Қазақстан Республикасы) Техника және әзірлеу жөніндегі қытай мұнай корпорациясының бөлігі болып табылатын Қытай ұлттық каротаждық корпорациясымен жасалған 2000 жылғы 15 қаңтардағы N CPTDCOOEX80031 шартқа сәйкес Қазақстан Республикасына Қытай Халық Республикасынан қосымшада көрсетілген жалпы құны 51000 АҚШ доллары болатын иондаушы сәулеленудің 9 ампулалық көзін (СЭҚ ТН коды 2844) әкелуге рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі "Ортаазиялық мұнай сервис компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне осы қаулыға қосымшада көрсетілген иондаушы сәулеленудің ампулалық көздерін импорттауға лицензия берсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті Қазақстан Республикасының кедендік заңнамасында белгіленген
тәртіппен, әкелінетін өнімді кедендік бақылауды және кедендік ресімдеуді
қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика,
индустрия және сауда министрлігінің Атом энергетикасы жөніндегі комитетіне
жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 13 маусымдағы
N 883 қаулысына қосымша
Иондаушы сәулелену көздерінің
Тізбесі
_________________________________________________________________________
Р/с! Көздің атауы ! Өлшем ! Бірліктің  ! Бірліктердің ! Сомасы (АҚШ
N !              !бірлігі!белсенділігі! жылға шаққан.! долларымен)
!              !       !            ! дағы саны    !
___!______________!_______!____________!______________!__________________
1  AM-241 Be        дана    18 Ки            1           22000
Америций -241
берилийлі
2  AM-241 Be        дана    0,4 Ки           1           8000
Америций -241
берилийлі
3  Cs-137           дана    2 Ки            1            11000
Цезий -137

О выдаче разрешения на ввоз в Республику Казахстан ампульных источников ионизирующего излучения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2000 года N 883
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить товариществу с ограниченной ответственностью "Среднеазиатская нефтяная сервисная компания" (Актюбинская область, Республика Казахстан) ввоз в Республику Казахстан из Китайской Народной Республики 9 ампульных источников ионизирующего излучения (код ТН ВЭД 2844), указанных в приложении, общей стоимостью 51000 долларов США, согласно Договору от 15 января 2000 года N СРТDС00ЕХ80031, заключенному с Китайской национальной каротажной корпорацией, являющейся частью Китайской нефтяной корпорации по технике и разработке.
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан выдать товариществу с ограниченной ответственностью "Среднеазиатская нефтяная сервисная компания" лицензию на импорт ампульных источников ионизирующего излучения, указанных в приложении к данному постановлению.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и таможенное оформление ввозимой продукции в порядке, установленном таможенным законодательством Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июня 2000 года N 883
Перечень
источников ионизирующего излучения
---------------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование ! Единица !Активность ! Количество   ! Сумма (в
п/п ! источника    !измерен. !единицы    !единиц на год !долларах США)
---------------------------------------------------------------------------
1   Am-241 Be       шт.       18 Ки          1            22000
Америций-241
бериллиевый
---------------------------------------------------------------------------
2   Am-241 Be       шт.       0,4 Ки         1             8000
Америций-241
бериллиевый
---------------------------------------------------------------------------
3   Cs-137          шт.         2 Ки         1            11000
Цезий-137
---------------------------------------------------------------------------