"Алатау" спорт сарайының құрылысына қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 16 маусым N 901
Қазақстан Республикасының Президентінде болған 2000 жылғы Астана қаласының құрылысы мен "Алатау" спорт сарайын уақытылы тапсыру мәселесі жөніндегі 2000 жылғы 27 қаңтардағы мәжілістің N 01-9/13 хаттамалық шешімін іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне 2000 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен "Алатау" спорт сарайының құрылысын қаржыландыруға 100 000 000 (жүз миллион) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі жыл қорытындысы
бойынша Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне бөлінетін қаражаттың
пайдаланылуы туралы есепті ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатқа сай пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.

О выделении средств на строительство Дворца спорта "Алатау"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2000 года N 901
В целях реализации протокольного решения заседания у Президента Республики Казахстан от 27 января 2000 года N 01-9/13 по вопросу застройки города Астаны в 2000 году и своевременной сдачи Дворца спорта "Алатау" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, Министерству внутренних дел Республики Казахстан средства в сумме 100 000 000 (сто миллионов) тенге для финансирования строительства Дворца спорта "Алатау".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан по итогам года
представить в Министерство финансов Республики Казахстан отчет об
использовании выделяемых средств.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)