Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 шілдедегі N 911 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 19 маусым N 921
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында тікелей инвестицияларды тартудың 1999-2000 жылдар кезеңіне арналған бағдарламасы және Қазақстан Республикасында тікелей инвестицияларды тартудың 1999-2000 жылдар кезеңіне арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 шілдедегі N 911 P990911_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 32-33, 291-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында тікелей инвестицияларды тартудың 1999-2000 жылдар кезеңіне арналған бағдарламасында:
2-тараудың 2.2-тармағының 14-абзацы алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында тікелей
инвестицияларды тартудың 1999-2000 жылдар кезеңіне арналған бағдарламасын
іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспарында:
реттік нөмірі 12-жолда:
"Іс-шара" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Алматы және Қарағанды қалаларында мамандандырылған ауданаралық
экономикалық соттар құру";
"Атқарылуына жауапты министрліктер мен ведомстволар" деген баған
мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділет министрлігі, Жоғарғы Сот (келісім бойынша)";
"Орындау мерзімі" деген бағандағы "1999-2000 ж. ж." деген сөздер
"2000 ж." деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года N 911
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2000 года N 921
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года N 911 P990911_ "О Программе привлечения прямых инвестиций в Республике Казахстан на период 1999 - 2000 годов и Плане мероприятий по реализации Программы привлечения прямых инвестиций в Республике Казахстан на период 1999 - 2000 годов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 32-33, ст. 291) следующие изменения:
1) в Программе привлечения прямых инвестиций в Республике Казахстан на период 1999 - 2000 годов, утвержденной указанным постановлением:
абзац 14 пункта 2.2. главы 2 исключить;
2) в Плане мероприятий по реализации Программы привлечения прямых
инвестиций в Республике Казахстан на период 1999 - 2000 годов,
утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 12:
графу "Мероприятие" изложить в следующей редакции:
"Создание в городах Алматы и Караганде специализированных межрайонных
экономических судов.";
графу "Министерства и ведомства, ответственные за исполнение"
изложить в следующей редакции:
"Минюст, Верховный Суд (по согласованию)";
в графе "Срок выполнения" слова "1999 - 2000 гг." заменить словами
"2000 г.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)