Павлодар-Көкшетау автожолының учаскесінде "Астана қаласының солтүстік айналма жолы" автомобиль жолын салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 24 маусым N 937
Республика бас қаласының көлік проблемасын шешу және Астана қаласының айналмалы сақина автожолын салуды жалғастыру үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігіне 2000 жылы Павлодар-Көкшетау автожолының учаскесіндегі "Астана қаласының солтүстік айналма жолының" автомобиль жолы мен жол құрылыстарын салуды қаржыландыруға, 2000 жылға арналған республикалық бюджетте 36 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу және қайта жаңарту" бағдарламасы бойынша көзделген қаржының есебінен, 50 миллион теңге сомасында қаражат бөлінуін қамтамасыз етсін;
2) 2001 жылға арналған республикалық бюджетті қалыптастыру кезінде Павлодар-Көкшетау автожолының учаскесіндегі "Астана қаласының солтүстік айналма жолының" автомобиль жолы мен жол құрылыстарын салуды қаржыландыруға қаражат бөлінуін көздесін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
2000 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде Павлодар-Көкшетау автожолының
учаскесіндегі ұзақтығы 14 километр "Астана қаласының солтүстік айналма
жолының" автомобиль жолы мен жол құрылыстарын салудың басталуын қамтамасыз
етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Д.К.Ахметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.

О строительстве автомобильной дороги "Северный обход города Астаны" на участке автодороги Павлодар-Кокшетау
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2000 года N 937
Для решения транспортной проблемы столицы республики и продолжения строительства объездной кольцевой автомобильной дороги города Астаны Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке:
1) обеспечить выделение Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан для финансирования строительства автомобильной дороги и дорожных сооружений на участке автомобильной дороги Павлодар-Кокшетау "Северный обход города Астаны" в 2000 году средств в сумме 50 миллионов тенге за счет ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год по программе 36 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения";
2) при формировании проекта республиканского бюджета на 2001 год предусмотреть ассигнования для финансирования строительства автомобильной дороги и дорожных сооружений на участке автомобильной дороги Павлодар-Кокшетау "Северный обход города Астаны".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в срок до 1 августа 2000 года обеспечить начало строительства автомобильной дороги и дорожных сооружений на участке автомобильной дороги Павлодар-Кокшетау "Северный обход города Астаны" протяженностью 14 км.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)