Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 6 ақпандағы 119 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 26 маусым N 951
Мемлекеттік басқару органдарындағы құрылымдық және кадрлық
өзгерістерге байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының аумағындағы стратегиялық шабуыл
қару-жарақтарын жою жөніндегі үкіметтік комиссия туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 6 ақпандағы N 119
P950119_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Школьник                     - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич             Энергетика, индустрия және
сауда министрі, төраға
Байғарин                     - Қазақстан Республикасының
Бекболат Әбдіғалиұлы           Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Қорғаныс өнеркәсібі
жөніндегі комитетінің төрағасы,
төрағаның орынбасары
комиссия мүшелері:
Жәмішев                      - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы              Қаржы бірінші вице-министрі
Әбусейтов                    - Қазақстан Республикасының
Қайрат Қуатұлы                 Сыртқы істер вице-министрі
Андрющенко                   - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович             Экономика вице-министрі
Ғалишев                      - Қазақстан Республикасының
Артур Хисметұлы                Ұлттық қауіпсіздік комитеті
басқарма бастығы (келісім бойынша)
Елеуішев                     - Қазақстан Республикасының
Бек-Болат Сәдуақасұлы          Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлігі
Мемлекеттік сараптау және қоршаған
орта мониторингі департаменті
директорының орынбасары
Ишпанов                      - Қазақстан Республикасының
Алшағыр Нығметұлы              Қорғаныс министрлігі Қару жарақты
қысқартуға бақылау және инспекциялық
қызметті қамтамасыз ету жөніндегі
орталықтың бастығы
Дүзбаева                     - Қазақстан Республикасының
Мейрамгүл Алтынбекқызы         Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті
төрағасының орынбасары
Мұртазаев                    - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Мұрат Арзаұлы
Нұрғисаев                    - Қызылорда облысының әкімі
Серікбай Өрікбайұлы
көрсетілген құрамнан мыналар шығарылсын:
Қажыбаев А.К., Мұқашев Ж.Д., Елеукенов Д.Ш., Меңдіғалиев А.А.,
Керімқұлов В.А., Тілепалдынов Р.Т., Сарабекова Т.С., Алпысбеков К.М.,
Сапарбаев Б.М., Сарқытбаев М.К., Әмрин Ғ.К.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 февраля 1995 года N 119
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2000 года N 951
В связи со структурными и кадровыми перестановками в органах
государственного управления Правительство Республики Казахстан
постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от
6 февраля 1995 года N 119
P950119_
"О Правительственной комиссии по
ликвидации стратегических наступательных вооружений на территории
Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав указанной комиссии:
Школьника              - Министра энергетики, индустрии и торговли
Владимира Сергеевича     Республики Казахстан, председателем
Байгарина              - Председателя Комитета по оборонной
Бекбулата Абдыгалиевича  промышленности Министерства энергетики,
индустрии и торговли Республики Казахстан,
заместителем председателя
членами комиссии :
Жамишева               - первого вице-Министра финансов Республики
Болата Бидахметовича     Казахстан
Абусеитова             - вице-Министра иностранных дел Республики
Кайрата Хуатовича        Казахстан
Андрющенко             - вице-Министра экономики Республики
Александра Ивановича     Казахстан
Галишева               - начальника управления Комитета
Артура Хисметовича       национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Елеушева               - заместителя директора Департамента
Бек-Булата Садуахасовича госэкспертизы и мониторинга окружающей
среды Министерства природных ресурсов
и охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Ишпанова               - начальника Центра по контролю за
Алшагира Нугметовича     сокращением вооружений и обеспечению
инспекционной деятельности при Министерстве
обороны Республики Казахстан
Дузбаеву               - заместителя Председателя Комитета
Мейрамкуль Алтынбековну  государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Муртазаева             - заместителя акима Акмолинской области
Мурата Арзаевича
Нургисаева             - акима Кызылординской области;
Серикбая Урикбаевича
вывести из указанного состава:
Кажибаева А.К., Мукашева Ж.Д., Елеукенова Д.Ш., Мендыгалиева А.А.,
Керемкулова В.А., Тилебалдинова Р.Т., Сарабекову Т.С., Алпысбекова К.М.,
Сапарбаева Б.М., Саркытбаева М.К., Амрина Г.К.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)