"ҚазТрансГаз" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 26 маусым N 953
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналар:
"ҚазТрансГаз" жабық акционерлік қоғамының (бұдан әрі - Қоғам) 2000 жылғы 21 сәуірдегі Акцияларды беру шартын (электр энергетикасы), 2000 жылғы 12 мамырдағы Акцияларды беру шартын (газбен жабдықтау), "Трактебель С.А.", "Бельжэлектрик Файнэнс Б.В.", "Қазақ Энерго Инвест Б.В.", "Пауэрконтрактинг" С.А." компанияларымен Қоғамның жасасқан 2000 жылғы 12 мамырдағы Акцияларды беру шартына (газбен жабдықтау) 2000 жылғы 17 маусымдағы N 1 Өзгерістер мен толықтырулар туралы келісімді орындау жөніндегі жасаған жұмысы туралы ақпараты;
Қоғамның заңнамада белгiленген тәртiппен Қоғам сатып алатын Қазақстан Республикасының газ-көлiк және электр энергетикасы салаларындағы "Трактебель С.А." компаниясының 100 миллион АҚШ доллары мөлшерiндегi активтерiн төлеудi қамтамасыз ететiн, Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепілдiгiмен мемлекеттiк емес заемды тарту туралы ұсынысы.
Қоғамның "Алматы Пауэр Консолидэйтед" жабық акционерлік қоғамының акцияларына бақылауды сақтау шартымен, жоғарыда көрсетілген қажетті қаржы ресурстарының бір бөлігін тартуды қамтамасыз ету ретінде заңнамада белгіленген тәртіппен "Пауерфин Холдинг Б.В." ("Powerfin Holdings В.V.") компаниясының мүлкін пайдалану туралы ұсынысы назарға алынсын.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.08.11. N 1236
қаулысымен.
P001236_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.09.29. N 1475
қаулысымен.
P001475_
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Е.Ә.Өтембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Орынбекова Д.Қ.

О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "КазТрансГаз"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2000 года N 953
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять к сведению:
информацию о проделанной работе закрытого акционерного общества "КазТрансГаз" (далее - Общество) по исполнению Договора передачи акций (электроэнергетика) от 21 апреля 2000 года, Договора передачи акций (газоснабжение) от 12 мая 2000 года, Соглашения об изменениях и дополнениях N 1 от 17 июня 2000 года к Договору передачи акций (газоснабжение) от 12 мая 2000 года, заключенных Обществом с компаниями "Трактебель С.А.", "Бельжэлектрик Файнэнс Б.В.", "Казах Энерго Инвест Б.В.", "Пауэрконтрактинг" С.А.";
предложение Общества о привлечении в установленном законодательством порядке негосударственного займа под государственную гарантию Республики Казахстан, обеспечивающего оплату в размере 100 миллионов долларов США, приобретаемых Обществом активов компании "Трактебель С.А." в газотранспортной и электроэнергетической отраслях Республики Казахстан;
предложение Общества о привлечении в установленном законодательством порядке негосударственного займа на общую сумму 106 000 000 (сто шесть миллионов) долларов США от компании "RJK International Trading LTD" для оплаты приобретаемых Обществом активов компании "Трактебель С.А." в газотранспортной и электроэнергетической отраслях Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 11 августа 2000 г. N 1236 P001236_ ; от 29 сентября 2000 г. N 1475
P001475_
.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)