Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 136 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 маусым N 956 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы № 148 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.21 № 148 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Шетел азаматтарының Қазақстан Республикасына келуінің және болуының, сондай-ақ олардың Қазақстан Республикасынан кетуінің тәртібі ережелерін іске асыру жөніндегі нормативтік құқықтық кесімдерді сапалы дайындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шетел азаматтарының Қазақстан Республикасында болуын құқықтық реттеудің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 136 P000136_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 4, 55-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "бір ай мерзімде" деген сөздер "2000 жылғы 1  тамызға дейінгі мерзімде" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2000 года N 956. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2012 года № 148.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2012 года № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В целях качественной подготовки нормативных правовых актов по реализации положений Правил въезда и пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан, а также их выезда из Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136 P000136_ "Отдельные вопросы правового регулирования пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст.55) следующее изменение:
в пункте 2 слова "в месячный срок" заменить словами "в срок до 1 августа 2000 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан