Өзбекстан Республикасына химиялық реагенттердің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 28 маусым N 962
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екіұдай мақсаттағы өнімге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнім транзитінің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "O"ZTASHQINEFTGAZ" (Ташкент қаласы) ашық акционерлік қоғамы үшін: 2000 жылғы 30 наурыздағы NК-29 (ТЕL-В тетроэтилқорғасын); 2000 жылғы 11 мамырдағы NК-47 (техникалық фенол); 2000 жылғы 11 мамырдағы NК-46 (техникалық ацетон); 2000 жылғы 21 қаңтардағы NК-525 (А маркалы диэтиленглюколь) келісім-шарттары бойынша 1-қосымшаға сәйкес санда Өзбекстан Республикасына "Franklin Services ltd" (Ұлыбритания, Лондон қаласы) компаниясы беретін химиялық реагенттердің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Халықаралық темір жол жүк қатынасы туралы келісімнің Қауіпті жүктерді тасымалдаудың қолданылып жүрген ережелеріне және өзге де нормативтік құқықтық кесімдерге сәйкес қауіпсіздіктің ерекше шараларын сақтай отырып, 2 және 3-қосымшаларға сай тиеу кестесіне сәйкес қозғалыс бағыты бойынша жүктің темір жол көлігімен Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттік тасымалын жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен химиялық реагенттердің Қазақстан
Республикасының аумағы арқылы транзитіне бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі осы қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 28 маусымдағы
N 962 қаулысына
1-қосымша
"O"ZTASHQINEFTGAZ" ашық акционерлік қоғамы үшін 2000
жылғы 30 наурыздағы NК-29; 2000 жылғы 11 мамырдағы NК-47;
2000 жылғы 11 мамырдағы NК-46; 2000 жылғы 21 қаңтардағы
NК-525 келісім-шарттары бойынша "Franklin Services ltd"
компаниясы беретін тауарлардың саны
_____________________________________________________________________
ТН ВЭД  !  Тауардың атауы      ! Өлшем ! Саны ! Бағасы   ! Жалпы құны
коды   !                      !бірлігі!      !  АҚШ     !  АҚШ
!                      !       !      !долларымен!долларымен
_____________________________________________________________________

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан химических реагентов в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2000 года N 962
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан химических реагентов в Республику Узбекистан, поставляемых компанией "Franklin Services ltd" (город Лондон, Великобритания) для открытого акционерного общества "O''ZTASHQINEFTGAZ" (город Ташкент) по контрактам: NК - 29 от 30 марта 2000 года (тетраэтилсвинец TEL - В); NК - 47 от 11 мая 2000 года (фенол технический); NК - 46 от 11 мая 2000 года (ацетон технический); NК - 525 от 21 января 2000 года (диэтиленглюколь марки А) в количестве согласно приложению 1.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки груза железнодорожным транспортом через территорию Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с действующими Правилами перевозок опасных грузов Соглашения о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными правовыми актами, по маршруту перемещения в соответствии с графиком отгрузки согласно приложениям 2 и 3.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом химических реагентов через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
28 июня 2000 года N 962
Количество товаров, поставляемых компанией "Franklin
Services ltd" для открытого акционерного общества
"О''ZТАSНQINЕFТGАZ" по контрактам:
NК - 29 от 30 марта 2000 года; NК - 47 от 11 мая 2000 года;
NК - 46 от 11 мая 2000 года; NК - 525 от 21 января 2000 года
--------------------------------------------------------------------------
Код ТН    ! Наименование    ! Ед.изм ! Кол-во ! Цена в  ! Общая
ВЭД      !   товара        !        !        !долларах ! стоимость
!                 !        !        !         ! в долларах
!                 !        !        !         !  США
---------------------------------------------------------------------------

290919000  Этиль сұйығы             тн     372   6900.00    2566800.00
(ТЕL-В тетроэтилқорғасын)
290711000 Техникалық фенол         тн     1400  710.00     994000.00
МЕМСТ 23519-93
291411000 Техникалық ацетон        тн     1500  670.00     1005000.00
МЕМСТ 2768-84
290541000 А маркалы                тн     3000  645.00     1935000.00
диэтиленглюколь
МЕМСТ 10136-77
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 28 маусымдағы
N 962 қаулысына
2-қосымша
2000 жылғы жеткізілімдер үшін
химреагенттердің қозғалыс бағыты
Химреагенттердің қозғалыс бағыты мынадай бағыт бойынша жүзеге
асырылады:
1. Жүкті жіберуші: "Franklin Services ltd" компаниясы, (Лондон, Ұлыбритания) Қайта тиеу станциясынан этиль сұйығы жөнелтілетін станция: Малошевич (Польша)-Брест (Беларусь Республикасы); Арналған станция: Ахунбабаев, Өзбек темір жолы; Шекарадан өту станциясы: Илецк - Шеңгелді (Қазақстан Республикасы);
2. Техникалық фенол мен техникалық ацетон жөнелтілетін станция -
Лощинская (Ресей Федерациясы);
Арналған станция: Ахунбабаев, Өзбек темір жолы;
Шекарадан өту станциясы: Никель-Тау - Шеңгелді (Қазақстан Республикасы);
3. Диэтиленглюкольді жіберетін станция - Косяковка (Ресей
Федерациясы);
Арналған станция: Шортан, Қарауыл-Базар, Күкірт зауыты
Өзбек темір жолы;
Шекарадан өту станциясы: Илецк-1 - Шеңгелді (Қазақстан Республикасы);
Қабылдап алушы: "O"ZTASHQINEFTGAZ" ашық акционерлік қоғамы, Өзбекстан
Республикасы, Ташкент қаласы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 28 маусымдағы
N 962 қаулысына
3-қосымша
"O"ZTASHQINEFTGAZ" ашық акционерлік қоғамы үшін 2000
жылғы 30 наурыздағы NК-29; 2000 жылғы 11 мамырдағы NК-47;
2000 жылғы 11 мамырдағы NК-46; 2000 жылғы 21 қаңтардағы
NК-525 келісім-шарттары бойынша өнімді тиеп жіберу
Кестесі
_____________________________________________________________________
N    !  Тауар атауы         ! Өлшем !2000   !Оның ішінде тоқсан
р/с   !                      !бірлігі!жылға  !бойынша вагондар
!                      !       !барлығы!_____________________
!                      !       !       !  ІІ   !  ІІІ  !  ІҮ
_____________________________________________________________________
1        Этиль сұйығы           м/тн     372      93     124     155
(ТЕL-В тетроэтилқорғасын)
2        Техникалық фенол       м/тн     1400     400    500     500
МЕМСТ 23519-93
3        Техникалық ацетон      м/тн     1500     500    500     500
МЕМСТ 2768-84

290919000  Этиловая жидкость  м/тонн    372     6900,00   2566800.00
(тетраэтилсвинец
TEL-B)
290711000  Фенол технический  м/тонн    1400     710.00    994000.00
ГОСТ 23519-93
291411000  Ацетон технический м/тонн   1500     670.00    1005000.00
ГОСТ 2768-84
290541000  Диэтиленглюколь    м/тонн   3000     645.00    1935000.00
марки А
ГОСТ 10136-77
--------------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
28 июня 2000 года N 962
Маршрут перемещения химических реагентов
для поставок в 2000 году
Маршрут перемещения химических реагентов осуществляется по следующему направлению:
1. Грузоотправитель: компания "Franklin Services ltd" (город Лондон, Великобритания) Станция отправления тетроэтилсвинца ТЕL-В(этиловой жидкости) от станции перегрузки: Малошевич (Польша) - Брест (Республика Беларусь); Станция назначения: Ахунбабаева Узбекской железной дороги; Станция пограничного перехода: Илецк - Ченгельды (Республика Казахстан);
2. Станция отправления фенола технического и ацетона технического - Лощинская (Российская Федерация); Станция назначения: Ахунбабаева Узбекской ж.д.; Станция погранперехода: Никель-Тау - Ченгельды (Республика Казахстан);
3. Станция отправления диэтиленглюколя марки А - Косяковка (Российская Федерация); Станции назначения: Шуртан, Караул-Базар, Серный завод Узбекской железной дороги; Станция пограничного перехода: Илецк-1 - Ченгельды (Республика Казахстан).
Получатель: открытое акционерное общество "О''ZТАSНQINЕFТGАZ", Республика Узбекистан, город Ташкент
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
28 июня 2000 года N 962
График
отгрузки продукции для открытого акционерного
общества "O''ZTASHQINEFTGAZ"  по контрактам:
NК - 29 от 30 марта 2000 года; NК - 47 от 11 мая 2000 года;
NК - 46 от 11 мая 2000 года; NК - 525 от 21 января 2000 года
--------------------------------------------------------------------------
N   ! Наименование  продукции ! Ед.   ! Всего  !  В том числе вагонов по
п/п !                         !изм.   !на 2000 !         кварталам
!                         !       ! год    !--------------------------
!                         !       !        !  II  ! III  ! IV
--------------------------------------------------------------------------
1    Этиловая жидкость         м/тонн    372      93    124    155
(тетраэтилсвинец
TEL-B)
2  Фенол технический          м/тонн    1400     400   500    500
ГОСТ 23519-93
3  Ацетон технический         м/тонн    1500     500   500    500
ГОСТ 2768-84

4        А маркалы              м/тн     3000     1000   1000    1000
диэтиленглюколь
МЕМСТ 10136-77
_____________________________________________________________________
Оқығандар:
Бағарова Ж.А.
Орынбекова Д.Қ.

4  Диэтиленглюколь марки А    м/тонн    3000    1000   1000   1000
ГОСТ 10136-77
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)