Қару мен әскери техниканы пайдалануға құқылы субъектілерді айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 3 шілде N 1006. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 қазандағы № 798 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.10.2019 № 798 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы мен мәтініне өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2000.12.04. N 1804 қаулысымен .
Қару мен әскери техниканы пайдалануға құқылы субъектілердің қару мен әскери техниканы пайдалануын реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қару мен әскери техниканы пайдалануға құқылы субъектілердің тізбесі бекітілсін.
2. Қару мен әскери техниканы пайдалануға құқылы субъектілер арасында қару мен әскери техниканы беру Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімімен ғана жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 3 шілдедегі
N 1006 қаулысына
қосымша
Қару мен әскери техниканы пайдалануға құқылы субъектілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2000.12.04. N 1804, 2001.11.22. N 1503, 2001.12.28. N 1755, 2002.10.22. N 1138, 2004.01.29. N 100, 2004.09.29. N 996, 2006.01.13. N 38, 2006.04.28. N 340, 2009.04.27. N 585, 2011.08.02. N 900; 16.10.2014 N 1098 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.10.2016 № 628; 03.04.2019 № 154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
1. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері
2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
4. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қаржы мониторингі органдарының экономикалық тергеу қызметі.
6. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
7. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.10.2014 N 1098 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
8. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросы (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)

Об определении субъектов, имеющих право пользования оружием и военной техникой
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 1006. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2019 года № 798 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.10.2019 № 798 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 04.12.2000 № 1804.
В целях упорядочения пользования оружием и военной техникой субъектами, имеющими право пользования оружием и военной техникой, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень субъектов, имеющих право пользования оружием и военной техникой.
2. Установить, что передача оружия и военной техники между субъектами, имеющими право пользования оружием и военной техникой, осуществляется только по решению Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 июля 2000 года N 1006
Перечень
субъектов, имеющих право пользования
оружием и военной техникой
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 04.12.2000 N 1804 ; от 22.11.2001 N 1503 ; от 28.12.2001 N 1755 ; от 22.10.2002 N 1138 ; от 29.01.2004 N 100 ; от 29.09.2004 N 996 ; от 13.01.2006 N 38 ; от 28.04.2006 N 340 ; от 27.04.2009 N 585 ; от 02.08.2011 № 900; от 16.10.2014 № 1098 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.10.2016 № 628; от 03.04.2019 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Вооруженные Силы Республики Казахстан
2. Министерство внутренних дел Республики Казахстан
3. Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
4. Служба государственной охраны Республики Казахстан
5. Служба экономических расследований органов по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан
6. Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
7. Исключен постановлением Правительства РК от 16.10.2014 № 1098 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
8. Национальное бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции

9. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.08.02. N 900 қаулысымен.
10. Қазақстан Республикасының прокуратура органдары
11. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесінің "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк фельдъегерлiк қызметi" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
12. Қазақстан Республикасы "Сырбар" сыртқы барлау қызметі

9. Исключен постановлением Правительства РК от 02.08.2011 № 900
10. Органы прокуратуры Республики Казахстан
11. Республиканское государственное учреждение "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
12. Служба внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар"