Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 сәуірдегі N 588 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 шілдедегі N 1008 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.19. N 269 қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуірдегі заңының  71-1-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қосылған құнға салынатын салығы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келісім бойынша Мемлекеттік кіріс министрлігі белгілеген тәртіппен төленетін, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес босатылғандарды қоспағанда, ауыл шаруашылығы өндірісінде пайдаланылатын импортталатын тауарлардың, сондай-ақ импортталатын жабдықтардың, шикізаттардың, материалдардың, қосалқы бөлшектердің, дәрі-дәрмектердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 сәуірдегі N 558 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 16, 131-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қосылған құнға салынатын салығы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келісім бойынша Мемлекеттік кіріс министрлігі белгілеген тәртіппен төленетін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес босатылғандарды қоспағанда, ауыл шаруашылығы өндірісінде пайдаланылатын импортталатын тауарлардың, сондай-ақ импортталатын жабдықтардың, шикізаттардың, материалдардың, қосалқы бөлшектердің, дәрі-дәрмектердің тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9-жолдармен толықтырылсын:
"1-1 Таза тұқымды (таза қанды) жылқылар
асыл тұқымды малдар                          0101 11 000
1-2 Таза тұқымды (таза қанды) ірі қара мал
асыл тұқымды малдар                          0102 10
1-3 Таза тұқымды (таза қанды) шошқалар
асыл тұқымды малдар                          0103 10 000
1-4 Таза тұқымды (таза қанды) қойлар
асыл тұқымды малдар                          0104 10 100
1-5 Таза тұқымды (таза қанды) ешкілер
асыл тұқымды малдар                          0104 20 100
1-6 Асыл тұқымды балапандар (тарау тектері          0105 11,
және аналық жүйелері): үй құстары мекиендері;   0105 11 110,
үй құстарының басқа да балапандары;             0105 11 190,
үй құстарының басқа да

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 558
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 1008. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 2003 г. N 269
В соответствии с пунктом 2 статьи 71-1 Закона Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года Z952235_  "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 558 P970558_  "Об утверждении перечня импортируемых товаров, используемых в сельскохозяйственном производстве, а также импортируемых оборудования, сырья, материалов, запасных частей, медикаментов, за исключением освобожденных в соответствии с Законом Республики Казахстан Z952235_  "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", по которым налог на добавленную стоимость уплачивается в порядке, устанавливаемом Министерством государственных доходов по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст. 131) следующие дополнения:
Перечень импортируемых товаров, используемых в сельскохозяйственном производстве, а также импортируемых оборудования, сырья, материалов, запасных частей, медикаментов, за исключением освобожденных в соответствии с Законом Республики Казахстан Z952235_  "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", по которым налог на добавленную стоимость уплачивается в порядке, устанавливаемом Министерством государственных доходов по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, следующего содержания:
"1-1. Лошади чистопородные (чистокровные)
племенные животные                                    0101 11 000
1-2  Крупный рогатый скот чистопородные
(чистокровные) племенные животные                     0102 10
1-3  Свиньи чистопородные (чистокровные)
племенные животные                                    0103 10 000
1-4  Овцы чистопородные (чистокровные)
племенные животные                                    0104 10 100
1-5  Козы чистопородные (чистокровные)
племенные животные                                    0104 20 100
1-6  Цыплята племенного разведения
(прародительские и материнские линии):                0105 11,
несушки домашних птиц;                                0105 11 110,
прочие цыплята домашних птиц;                         0105 11 190,

тектегі мекиендері;                             0105  11 910,
үй құстарының
басқа да түрлері;                               0105 11 990,
күркетауықтар;                                  0105 12 000,
үй құстары (тауықтарды қоспағанда);             0105 19,
қаздар                                          0105 19 200
1-7 Инкубацияға арналған құс жұмыртқалары           0407 00-ден
1-8 Бұқаның ұрығы                                   0511 10 000
1-9 Ірі қара малдың іштегі төлдері                  0511 99 500".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

прочие линии несушек домашних птиц;                   0105 11 910,
прочие виды домашней птицы; индейки;                  0105 11 990,
птица домашняя (кроме кур);                           0105 12 000,
гуси живые                                            0105 19,
0105 19 200
1-7  Яйца птиц для инкубирования                        из 0407 00
1-8  Сперма бычья                                          0511 10 000
1-9  Эмбрионы крупного рогатого скота                      0511 99 500".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан