Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 26 мамырдағы N 797 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 4 шілде N 1015
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 26 мамырдағы N 797
P000797_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Бағарова Ж.А
Орынбекова Д.Қ.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2000 года N 797
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2000 года N 1015
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 26 мая 2000 года N 797
P000797_
"О выделении средств из
резерва Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)