Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 7 шілде N 1033. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.14. N 674 (қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Экспорттық бақылауға жататын өнімдер транзитінің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143  қаулысына  мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағы арқылы экспорттық бақылауға жататын өнімдер транзитіне Қазақстан Республикасы Үкіметінің рұқсатын беру ережесінде:
10-тармақта:
төртінші абзацтағы "есірткі заттар және психотроптық құралдар" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы бесінші және алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"есірткі заттар, психотроптық құралдар - Қазақстан Республикасының Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі агенттігіне;
прекурсорлар - Қазақстан Республикасының Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі агенттігі мен Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігіне;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2000 года N 1033. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 июля 2006 года N 674 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2000 года N 1033 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 июля 2006 года N  674  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143  P991143_  "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" следующие изменение и дополнения:
в Правилах выдачи разрешения Правительства Республики Казахстан на транзит продукции, подлежащей экспортному контролю, через территорию Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 10:
в абзаце четвертом слова "наркотические вещества и психотропные средства" исключить;
дополнить абзацами пятым и шестым следующего содержания:
"наркотические средства, психотропные вещества - в Агентство Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и наркобизнесом;
прекурсоры - в Агентство Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и наркобизнесом и Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)