Қытай Халық Республикасы Төрағасының орынбасары Ху Цзиньтаоның Қазақстан Республикасына 2000 жылғы 27-30 шiлдедегі ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 11 шілде N 1056
Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы арасындағы екiжақты ынтымақтастықты нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгі Қытай Халық Республикасы Төрағасының орынбасары Ху Цзиньтаоның зайыбымен Қазақстан Республикасына Астана және Алматы қалаларындағы 2000 жылғы 27-30 шiлдедегі ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегі ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы (келiсiм бойынша) қосымшаға сәйкес Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру және қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шараларды қолдансын.
3. Қазақстан Республикасының Iшкі iстер министрлiгi Қытай Халық Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң тұратын және болатын орындарында қауiпсiздiгін, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгі белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп Қытай Халық Республикасының Төрағасы орынбасарының арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн, Астана және Алматы қалаларының әуежайларына қонуын және ұшып шығуын;
Астана және Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, тұрақ берудi және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
6. Қосымшаға сәйкес Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Қытай Халық Республикасының ресми делегациясын күтiп алу және шығарып салу, Астана және Алматы қалаларының әуежайлары мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы (келiсiм бойынша) 2000 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен сапарды өткiзу шығыстарын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасы Президентiнің Күзет қызметi (келісiм
бойынша) Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының күзетiлетiн
тұлғаларының қауiпсiздiгін қамтамасыз етсiн.
9. Осы қаулының iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.

О подготовке и проведении официального визита заместителя Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао в Республику Казахстан 27-30 июля 2000 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2000 года N 1056
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита заместителя Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао с супругой в Республику Казахстан 27-30 июля 2000 года, в городах Астане и Алматы (далее - визит).
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по размещению и обслуживанию членов официальной делегации Китайской Народной Республики согласно приложению.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Китайской Народной Республики в местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета заместителя Председателя Китайской Народной Республики над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Китайской Народной Республики, оформлению аэропортов и улиц городов Астаны и Алматы согласно приложению.
7. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
8. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность охраняемых лиц официальной делегации Китайской Народной Республики.
9. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.

10. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылғы 11 шiлдедегі
N 1056 қаулысына
қосымша
Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн
орналастыру және қызмет көрсету жөнiндегі ұйымдастыру шаралары
1. Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн (2+10) Астана қаласында "Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiне, Алматы қаласында мейманханалық павильон мен "Алмалы" қонақ үйi кешенiне, сондай-ақ бiрге жүретiн адамдарды Астана және Алматы қалаларында орналастыру, тамақтандыру және көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Интерконтиненталь-Астана" қонақүйiне, сондай-ақ "Алмалы" мейманханалық павильоны мен "Алмалы" қонақ үйi кешенiне орналастыру.
3. 2000 жылғы 27-30 шілдеде сапарды өткiзуге жұмылдырылған адамдар үшiн жедел байланыс құралдарын (5 дана) жалға алу.
4. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсаттамалар) дайындау.
5. Делегация басшысы үшiн кәдесыйлар мен сыйлық сатып алу.
6. Қытай Халық Республикасының ресми делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында күтiп алу және шығарып салу рәсiмдерiн техникалық безендiру (VIР-зал, сусындар, шәй, жалаулар, Алматы және Астана қалаларының әуежайлары мен делегацияның жүретiн бағыттары бойынша қазақ және қытай тiлдерiнде қошамет транспаранттары), сондай-ақ Қытай Халық Республикасы Төрағасының орынбасары Ху Цзиньтаоның Қазақстан Республикасына ресми сапарының бағдарламасына сәйкес ұйымдастыру-протоколдық iс-шараларын дайындауды және өткiзудi қамтамасыз
ету.
7. Ел басшылығының атынан Қытай Халық Республикасы Төрағасының
орынбасары Ху Цзиньтао мен оның жұбайының құрметiне Астана және Алматы
қалаларында ресми түстiк және кешкi қонақасы ұйымдастыру.
8. Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне және
бiрге жүрген адамдарға медициналық қызмет көрсету.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

10. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2000 года N 1056
Организационные меры по размещению и обслуживанию членов
официальной делегации Китайской Народной Республики
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Китайской Народной Республики (2+10) в городе Астане, в гостинице "Интерконтиненталь-Астана", в городе Алматы, в Гостевом павильоне и гостиничном комплексе "Алмалы", а также сопровождающих лиц в городах Астане и Алматы.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Интерконтиненталь-Астана", а также в Гостевом павильоне и гостиничном комплексе "Алмалы".
3. Аренда мобильных средств связи (5 штук) для лиц, задействованных в проведении визита, с 27 по 30 июля 2000 года.
4. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили).
5. Приобретение сувениров и подарка для главы делегации.
6. Техническое оформление церемонии встречи и проводов официальной делегации Китайской Народной Республики в аэропортах городов Астаны и Алматы (VIР-зал, напитки, чай, флаги, приветственные транспаранты на казахском и китайском языках в аэропортах городов Астаны и Алматы и по маршрутам следования делегации), а также обеспечение подготовки и проведение организационно-протокольных мероприятий в соответствии с программой официального визита заместителя Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао в Республику Казахстан.
7. Организация официального обеда и ужина от имени руководства страны
в честь заместителя Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао
и его супруги в городах Астане и Алматы.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Китайской
Народной Республики и сопровождающих лиц.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)