Егін жинау науқанын өткiзу үшiн жанармай-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 12 шілде N 1062
Егiн жинау науқанын өткiзу кезiнде жанармай-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету мәселесiнде қалыптасқан жағдайға байланысты және отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге көмек көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Қазақстан Республикасының мемлекеттiк материалдық резервiнен жаңалау тәртiбiмен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң тәртiптемесiне сәйкес облыстар бойынша 5000 (бес мың) тонна көлемiнде бензин, 10000 (он мың) тонна көлемiнде дизельдiк отын шығарылуын;
2) жоғарыда көрсетiлген жанармай-жағармай материалдары көлемiнiң 2000
жылғы 30 желтоқсанға дейiн Қазақстан Республикасының мемлекеттiк
материалдық резервiне жеткiзiлiмiн және қойылуын қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары Д.К. Ахметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О вопросах обеспечения горюче-смазочными материалами для проведения уборочной кампании
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1062
В связи со сложившейся ситуацией в вопросе обеспечения горюче- смазочными материалами при проведении уборочной кампании и в целях оказания помощи отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету по государственным материальным резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) выпуск в порядке освежения из государственного материального резерва Республики Казахстан автобензина в объеме 5000 (пять тысяч) тонн, дизельного топлива в объеме 10000 (десять тысяч) тонн по областям согласно разнарядке Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
2) поставку и закладку в государственный материальный резерв
Республики Казахстан вышеуказанных объемов горюче-смазочных материалов до
30 декабря 2000 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)