"Шұбаркөл разрезі" және "Шұбаркөл ТКБ" ашық акционерлік қоғамдарының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 12 шілде N 1066
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 маусымдағы N 683 P990683_ қаулысымен бекітілген Мемлекеттік мүлікті жекешелендірудің және басқарудың тиімділігін арттырудың 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен "Шұбаркөл разрезі" ашық акционерлік қоғамының 78,9% мөлшердегі және "Шұбаркөл ТКБ" ашық акционерлік қоғамының 100% мөлшердегі акцияларының мемлекеттік пакетін мынадай шартты:
сатып алушының "Шұбаркөл разрезі" және "Шұбаркөл ТКБ" ашық акционерлік қоғамдарын қосу жолымен қайта ұйымдастыруды міндетті түрде аяқтауын енгізе отырып, тендерде бір лотпен сатуды жүзеге асырсын.
2. "Шұбаркөл разрезі" ашық акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 қазандағы N 1528
P991528_
қаулысының
күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О некоторых вопросах открытых акционерных обществ "Шубаркольский разрез" и "Шубаркольское ПТУ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1066
В соответствии с Программой приватизации и повышения эффективности управления государственным имуществом на 1999-2000 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года N 683 P990683_ , Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить продажу государственных пакетов акций открытого акционерного общества "Шубаркольский разрез" в размере 78,9 % и открытого акционерного общества "Шубаркольское ПТУ" а размере 100 % одним лотом на тендере с обязательным включением следующего условия:
обязательное завершение покупателем реорганизации открытых акционерных обществ "Шубаркольский разрез" и "Шубаркольское ПТУ" путем их слияния.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1999 года N 1528 P991528_ "О создании открытого акционерного общества "Разрез Шубаркольский".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)