"Қазспортқамтамасызету" басқармасы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 14 шілде N 1071
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк меншiк объектiлерiн жекешелендiру мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 10 желтоқсандағы N 1271  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң "Қазспортқамтамасызету" басқармасы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны қайта құру жолымен мемлекеттің 100 пайыздық қатысуымен "Қазспортқамтамасызету" ашық акционерлiк қоғамы (бұдан әрi - "Қазспортқамтамасызету" ААҚ) болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендіру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) жарғысын бекiту кезiнде Қазақстан Республикасында туризм мен спорт жөнiндегi мемлекеттiк бағдарламаларды iске асыруға қатысу республиканың ұлттық құрама командаларын спорт киiмiмен және мүкаммалмен қамтамасыз ету, туризм мен спорттың материалдық-техникалық базасын кеңейту үшiн инвестициялар тартуға қатысу "Қазспортқамтамасызету" ААҚ қызметiнiң негiзгi мәнi деп белгiлесiн;
2) "Қазспортқамтамасызету" ААҚ-ның жарғылық капиталына мына мекен-жай: Астана қаласы, Әуезов көшесi, 126 бойынша ғимаратты берсiн;
3) әдiлет органдарында "Қазспортқамтамасызету" ААҚ-ның мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
4) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылғы 14 шілдедегі
N 1071 қаулысымен бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Акциялардың мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiндегi:
"Алматы қ." бөлiмi мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 123-8-жолмен толықтырылсын:
"123-8 "Қазспортқамтамасызету" ААҚ".
2. "Республикалық меншiктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысына :
Иелiк ету мен пайдалану құқығы салалық министрлiктер мен өзге де мемлекеттiк органдарға берiлетiн республикалық меншiк ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттiк пакеттерi және қатысудың мемлекеттiк үлестерi тізбесiндегі:
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi" бөлiмi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 228-2-жолмен толықтырылсын:
"228-2 "Қазспортқамтамасызету" ААҚ".

О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия "Управление "Казспортобеспечение"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2000 года N 1071
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1998 года N 1271 P981271_ "Вопросы приватизации объектов государственной собственности в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать Республиканское государственное казенное предприятие "Управление "Казспортобеспечение" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту путем преобразования в открытое акционерное общество "Казспортобеспечение" (далее - ОАО "Казспортобеспечение") со 100-процентным участием государства в уставном капитале.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) при утверждении устава определить основным предметом деятельности ОАО "Казспортобеспечение" участие в реализации государственных программ по туризму и спорту, обеспечение спортивной формой и инвентарем национальных сборных команд республики, участие в привлечении инвестиций для расширения материально-технической базы туризма и спорта в Республике Казахстан;
2) передать в уставный капитал ОАО "Казспортобеспечение" здание по адресу: г. Астана, ул. Ауэзова, 126;
3) обеспечить государственную регистрацию ОАО "Казспортобеспечение" в органах юстиции;
4) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 июля 2000 года N 1071
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 P990405_ "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
раздел "г.Алматы" дополнить строкой, порядковый номер 123-8, следующего содержания:
"123-8 ОАО "Казспортобеспечение".
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 P990659_ "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в Перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
раздел "Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту" дополнить строкой, порядковый номер 228-2, следующего содержания:
"228-2 ОАО "Казспортобеспечение".

3. "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын ғимараттар мен қызметтік үй-жайларды бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға қосымшадағы:
реттiк нөмiрi 21-жол алынып тасталсын.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29.
N 1130  қаулысымен .

3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 P990796_ "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области":
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 21, исключить.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1130 )