Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 мамырдағы N 814 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 шілде N 1087
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет жобасының шығыстары мен
оны несиелендірудің басымдықтарын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 30 мамырдағы N 814
P000814_
қаулысына мынадай
толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 4) тармақшасы мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен
толықтырылсын:
"Астана қаласының инфрақұрылымын дамытуға қаражат бағыттау".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2000 года N 814
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2000 года N 1087
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2000 года N 814 P000814_ "Об определении приоритетов расходов и кредитования проекта республиканского бюджета на 2001 год" следующее дополнение:
подпункт 4) пункта 1 дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"направление средств на развитие инфраструктуры города Астаны".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)