Қазақстан Республикасы әскери прокуратура органдарының тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге ақшалай өтемақы алуға құқығы бар әскери қызметшілері, қызметкерлері лауазымдарының тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 шілде N 1127. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 593 қаулысымен. ~P020593
"Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің мәртебесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының 12 бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы әскери прокуратура
органдарының тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
ақшалай өтемақы алуға құқығы бар әскери қызметшілері, қызметкерлері
лауазымдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы 1999 жылдың 1 сәуірінен қолдануға енгізіледі және
жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 26 шілдедегі
N 1127 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы әскери прокуратура органдарының
тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді
төлеуге ақшалай өтемақы алуға құқығы бар әскери
қызметшілері, қызметкерлері лауазымдарының
Тізбесі
1. Қазақстан Республикасының Бас әскери прокуроры мен оның
орынбасарлары
2. Бас әскери прокуратура басқармаларының, бөлімдерінің бастықтары,
Бас әскери прокурордың аға көмекшілері
3. Бас әскери прокуратура басқармалары мен бөлімдері бастықтарының
орынбасарлары
4. Бас әскери прокуратураның аға әскери прокурорлары мен әскери
прокурорлары
5. Бас әскери прокуратура басқармалары мен бөлімдерінің бас мамандары
6. Гарнизонның (әскерлердің) әскери прокурорлары мен олардың
орынбасарлары
7. Гарнизондардың (әскерлердің) әскери прокурорларының аға
көмекшілері мен көмекшілері
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О перечне должностей военнослужащих, сотрудников органов военной прокуратуры Республики Казахстан, имеющих право на денежную компенсацию на содержание жилища и оплату коммунальных услуг
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1127. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 593 ~P020593
В соответствии со статьей 12 Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года Z934000_ "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень должностей военнослужащих, сотрудников органов военной прокуратуры Республики Каз ахстан, имеющих право на денежную компенсацию на содержание жилища и оплату коммунальных услуг.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 апреля 1999 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1127
Перечень
должностей военнослужащих, сотрудников органов военной
прокуратуры Республики Казахстан, имеющих право на денежную
компенсацию на содержание жилища и оплату коммунальных услуг
1. Главный военный прокурор Республики Казахстан и его заместители
2. Начальники управлений, отделов Главной военной прокуратуры,
старшие помощники Главного военного прокурора
3. Заместители начальников управлений и отделов Главной военной
прокуратуры
4. Старшие военные прокуроры и военные прокуроры Главной военной
прокуратуры
5. Главные специалисты управлений и отделов Главной военной
прокуратуры
6. Военные прокуроры гарнизона (войск) и их заместители
7. Старшие помощники и помощники военных прокуроров гарнизонов (войск)
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)