Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 мамырдағы N 664 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 шілде N 1143
Мемлекеттік ресурстар астығының сақталуын және 2000 жылдың егінін жинауға дейінгі кезеңге ішкі рыноктағы астық пен ұнның бағасын тұрақты ұстауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік қордағы астықтың сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі
шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28
мамырдағы N 664
P990664_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "коммуникация және туризм" деген сөздер және "1999"
деген сан тиісінше "және коммуникациялар" деген сөздермен және "2000"
деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1999 года N 664
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1143
В целях обеспечения сохранности зерна государственных ресурсов, поддержания стабильных цен на зерно и муку на внутреннем рынке на период до сбора урожая 2000 года, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1999 года N 664 P990664_ "О неотложных мерах по обеспечению сохранности зерна государственных ресурсов" следующие изменения:
в пункте 1 слова, "коммуникаций и туризма" и цифру "1999" заменить соответственно словами "и коммуникаций" и цифрой "2000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)