Орта Азиялық тасбақаны экспорттауға рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 шілдедегі N 1153 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 778 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.08.28  N 778 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасында тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) экспорттау мен импорттауды лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Охотзоопром" өндірістік бірлестігі (бұдан әрі - "Охотзоопром" ӨБ) республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына:
1) "Охотзоопром" ӨБ мен Шекаралық Сауда компаниясы (Қытай Халық Республикасы) арасындағы 2000 жылғы 5 сәуірдегі N 1/5 п-6-2000 келісім-шартының;
2) "Охотзоопром" ӨБ мен "ЗООимэкс" жауапкершілігі шектеулі қоғамы (Ресей Федерациясы) арасындағы 2000 жылғы 1 маусымдағы N 19/2000 келісім -шартының шарттарына сәйкес жалпы саны 25000 (жиырма бес мың) бастан аспайтын Орта Азиялық тасбақа (СЭҚ код ТН N 010600900) экспорттауға рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен "Охотзоопром" ӨБ-не" көрсетілген тауарды экспорттауға лицензия берсін.
3. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Орта Азиялық тасбақаны табиғи ортадан алынуына байланысты төлемдердің республикалық бюджеттің кірісіне түсуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выдаче разрешения на экспорт среднеазиатской черепахи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1153. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года N 778.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2008  N 778 .
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Республиканскому государственному казенному предприятию "Производственное объединение "Охотзоопром" (далее - ПО "Охотзоопром") экспорт среднеазиатской черепахи (код ТН ВЭД N 010600900) в общем количестве не более 25 000 (двадцать пять) тысяч особей в соответствии с условиями:
1) контракта от 5 апреля 2000 года N 1-5/п-6-2000 между ПО "Охотзоопром" и Пограничной торговой компанией (Китайская Народная Республика);
2) контракта от 1 июня 2000 года N 19/2000 между ПО "Охотзоопром" и обществом с ограниченной ответственностью "ЗООимэкс" (Российская Федерация).
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан выдать в установленном законодательством порядке ПО "Охотзоопром" лицензии на экспорт указанного товара.
3. Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить поступление платежей, связанных с изъятием среднеазиатской черепахи из природной среды, в доход республиканского бюджета.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан