Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 12 мамырдағы N 565 және 1999 жылғы 22 маусымдағы N 815 қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 9 тамыз N 1228
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
1) "Орындау жазбаларының негiзiнде берешектердi өндiрiп алу даусыз тәртiпте жүргізiлетiн құжаттардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 мамырдағы N 565 P990565_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 18, 193-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 мамырдағы N 565
қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 1999 жылғы 22 маусымдағы N 815
P990815_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 28, 268-құжат) күшi жойылды деп
танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 12 мая 1999 года N 565 и от 22 июня 1999 года N 815
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2000 года N 1228
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 1999 года N 565 P990565_ "Об утверждении перечня документов, по которым взыскание задолженности производится в бесспорном порядке на основании исполнительных надписей" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 18, ст. 193);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1999
года N 815
P990815_
"О внесении изменений и дополнений в постановление
Правительства Республики Казахстан от 12 мая 1999 года N 565" (САПП
Республики Казахстан, 1999 г., N 28, ст. 268).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)