Қазақстан Республикасында биржалық қызметтi дамыту жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1253 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 375 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.06 № 375 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.08.28. N 1316
қаулысын қарау қажет.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Тауар биржалары туралы" 1995 жылғы 7 сәуiрдегi заң күшi бар  U952170_ Жарлығының 3-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасында биржалық қызметтi одан әрi дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 1-қосымшаға сәйкес Ашық тауар биржалары арқылы ғана сатуға жататын биржалық тауарлардың тiзбесi мен ұсынылатын партиялардың ең аз мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының кеден органдары Қазақстан Республикасының тауар биржалары туралы заңнамасына сәйкес, оларды жасасу мен тауар биржаларында тiркеу нысанасына, осы қаулының 1-қосымшасында аталған тауарларды сатып алу және сату бойынша мәмiлелердiң (келiсiм-шарттардың, келiсiмдердiң) тұрақты мониторингiн жүргiзсiн және ай сайын Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiне мониторингтiң нәтижелерi туралы мәлiметтер ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi шаруашылық жүргiзу субъектiлерiнiң осы қаулының 1-қосымшасында аталған тауарларды тауар биржаларынан басқа жерде сатуы фактiлерi анықталған жағдайда, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен тиiстi шаралар қолдансын.
4. Тауар биржаларына тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) нарықтық бағасын анықтау және тану кезiнде салық салу мақсатында ай сайын Қазақстан Республикасының салық органдарына биржалық бағалар белгiлеу жөнiнде мәлiметтер беру ұсынылсын.
5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi 2000 жылдың 1 желтоқсанына дейiн белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының биржалық қызметтi дамытуға бағытталған заңнамасына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
6. 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Е.Ә. Өтембаевқа жүктелсiн.
8. Осы қаулы 2000 жылдың 1 қыркүйегiнен бастап қолдануға енгiзiледi және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 12 тамыздағы
N 1253 қаулысына
1-қосымша
Биржалық тауарлардың тізбесі мен
ұсынылатын партиялардың ең аз мөлшері

О мерах по развитию биржевой деятельности в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года № 1253. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2011 года № 375.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.04.2011 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Сноска. Действие постановления приостановлено постановлением Правительства РК от 28.08.2000 N 1316.
В соответствии со статьей 3 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 7 апреля 1995 года U952170_ "О товарных биржах" и в целях дальнейшего развития биржевой деятельности в Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Перечень биржевых товаров и минимальный размер представляемых партий, подлежащих реализации только через открытые товарные биржи, согласно приложению 1.
2. Таможенным органам Республики Казахстан проводить постоянный мониторинг сделок (контрактов, соглашений) по купле и продаже товаров, перечисленных в приложении 1 настоящего постановления, на предмет заключения и регистрации их на товарных биржах в соответствии с законодательством Республики Казахстан о товарных биржах и ежемесячно представлять сведения о результатах мониторинга в Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам.
3. Агентству Республики Казахстан по государственным закупкам при выявлении фактов реализации хозяйствующими субъектами товаров, перечисленных в приложении 1 настоящего постановления, не на товарных биржах принимать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке соответствующие меры.
4. Рекомендовать товарным биржам в целях налогообложения при определении и признании рыночной цены товаров (работ и услуг) предоставлять ежемесячно в налоговые органы Республики Казахстан сведения по биржевым котировкам цен.
5. Агентству Республики Казахстан по государственным закупкам до 1 декабря 2000 года в установленном порядке внести предложения по внесению изменений и дополнений в законодательство Республики Казахстан, направленных на развитие биржевой деятельности.
6. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 2.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
8. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2000 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
12 августа 2000 года N 1253
Перечень
биржевых товаров и минимальный размер
представляемых партий

1. Астық, ауыл шаруашылығы өнімі,
оларды қайта өңдеу өнімдері
---------------------------------------------------------------------------
Тауардың атауы                      ! ТМД СЭҚ ТН ! Партияның ең аз
!    коды    !     мөлшері
---------------------------------------------------------------------------
1                      !      2     !         3
---------------------------------------------------------------------------
Тiрi мал:
Жылқылар                                      0101-ден          10 бас

1. Зерно, сельскохозяйственная продукция,
продукты их переработки
---------------------------------------------------------------------------
Наименование товара ! Код ТН ВЭД ! Минимальный размер
! СНГ ! партии
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3
---------------------------------------------------------------------------
Живые животные:
Лошади из 0101 10 гол.

Тiрi мүйiздi iрi қара мал                     0102              10 бас
Тiрi шошқалар                                 0103              50 бас
Тiрi қойлар мен ешкiлер                       0104              50 бас
---------------------------------------------------------------------------
Дәндi дақылдар:
Бидай және меслин:
- қатты бидай                                 1001 10 000       60 тонна
- жұмсақ бидай және тұқымдық меслин           1001 90 910       60 тонна
Қара бидай                                    1002 00 000       60 тонна
Арпа                                          1003 00           60 тонна
Сұлы                                          1004 00 000       60 тонна
Жүгерi                                        1005              60 тонна
Күріш                                         1006              60 тонна
Дәндi сорго                                   1007 00           60 тонна
Қарақұмық, тары және субидайықтың тұқымы      1008              60 тонна
Бидай немесе бидай-қара бидай ұны             1101 00           60 тонна
Бидай немесе бидай-қара бидай ұнынан
басқа өзге дәндi дақылдардың ұны              1102              60 тонна
Жарма, iрi тартылған ұн және дәндi
дақылдардың түйiршiктерi                      1103              60 тонна
Басқа тәсiлдермен өңделген дән (мысалы,
қабығынан аршылған, жаншылған,
үлпектелген, бөлшектелген, жарма түрiнде
немесе ұсатылған), бүтiн, жаншылған,
үлпек түрiндегі немесе түйiлген дән
ұрықтары:                                     1104              60 тонна
---------------------------------------------------------------------------
Мақта линтi                                   1404 20 000       1 тонна
---------------------------------------------------------------------------
Былғары шикiзаты:
Мүйiздi iрi қара малдың немесе жылқы
тұқымдас жануарлардың түктi немесе
түксiз, қиынды немесе қиынды емес терiсi
(буланған немесе тұздалған, кептiрiлген,
күлделген, пикеленген немесе басқа
тәсiлмен консервiленген, бiрақ иленбеген,
жарғақ қылып өңделмеген немесе одан әрi
өңделмеген)                                   4101              50 дана
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы сыртқы
экономикалық қызметiнiң бiрыңғай тауар
номенклатурасы туралы келiсiмге сәйкес,
осы топқа 1 в ескертпемен алынып
тасталғандардан басқа жүндi немесе
жүнсiз, қиынды немесе қиынды емес,
қойдың немесе қозының терiсi (буланған
немесе тұздалған, кептiрiлген, күлделген,
пикеленген немесе басқа тәсiлмен
консервiленген, бiрақ иленбеген, жарғақ
қылып өңделмеген немесе одан әрi
өңделмеген)                                   4102              500 дана
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы сыртқы
экономикалық қызметiнiң бiрыңғай тауар
номенклатурасы туралы келiсiмге сәйкес,
осы топқа 1б немесе 1в ескертпелермен
алынып тасталғандардан басқа, түктi
немесе түксiз, қиынды немесе қиынды
емес, өзге де өңделмеген терi мен былғары
(былғары шикiзаты), (буланған немесе
тұздалған, кептiрiлген, күлделген,
пикеленген немесе басқа тәсiлмен
консервiленген, бiрақ иленбеген, жарғақ
қылып өңделмеген немесе одан әрi
өңделмеген)                                   4103              500 дана
Мүйiздi iрi қара малдың немесе жылқы
тұқымдас жануарлардың 4108 немесе 4109
позициясы былғарысынан басқа, түксiз
терiсiнен былғары                             4104          5 000 шаршы дм.
Қойдың немесе қозының, 4108 немесе 4109
тауар позициясы былғарысынан басқа,
жүнсiз терiсiнен былғары                      4105          4 000 шаршы дм.
Ешкiнiң немесе лақтың, 4108 немесе 4109
тауар позициясы былғарысынан басқа,
түксiз терiсiнен былғары                      4106          4 000 шаршы дм.
Шошқаның, 4108 немесе 4109 тауар
позициясы былғарысынан басқа, түксiз
терiсiнен былғары                             4107          1 000 шаршы дм.
4101, 4102 немесе 4103 тауар
позицияларының былғары шикiзаты мен
терiсiнен басқа, аң терiсi-мех шикiзаты
(бас, құйрық, аяқ терiлерi мен мех
бұйымдарын жасауға жарамды өзге де
бөлiктерiн немесе кесiндiлерiн қоса
алғанда):                                     4301-ден
- астрахандық, құйрықты, қаракөл, парсы
және оларға ұқсас тұқымдардың
қозылары, сондай-ақ үндi, қытай,
монғол немесе тибет тұқымдарының,
бүтiн басымен, құйрығымен немесе              4301 30 000        100 дана
аяқтарымен немесе оларсыз                     5101               1 тонна
Кардомен немесе тарақпен таралмаған жүн
Жануарлардың кардомен немесе тарақпен         5102               20 кг
таралмаған биязы немесе қылшық жүнi
---------------------------------------------------------------------------
Мақта талшығы, таралмаған                     5201 00            5 тонна
---------------------------------------------------------------------------
Мақтаның қалдығы (иiру қалдықтарын
және түтiлген талшықтарды қоса алғанда):      5202-ден           1 тонна
- түтiлген талшықтар                          5202 91 000        1 тонна
---------------------------------------------------------------------------
Таралған немесе тарақпен таралған мақта
талшығы                                       5203 00 000        5 тонна
---------------------------------------------------------------------------

Крупный рогатый скот живой 0102 10 гол.
Свиньи живые 0103 50 гол.
Овцы и козы живые 0104 50 гол.
---------------------------------------------------------------------------
Зерновые культуры:
Пшеница и меслин:
- пшеница твердая 1001 10 000 60 т
- пшеница мягкая и меслин
семенной 1001 90 910 60 т
Рожь 1002 00 000 60 т
Ячмень 1003 00 60 т
Овес 1004 00 000 60 т
Кукуруза 1005 60 т
Рис 1006 60 т
Сорго зерновое 1007 00 60 т
Гречиха, просо и семена
канареечника 1008 60 т
Мука пшеничная или пшенично-ржаная 1101 00 60 т
Мука из прочих зерновых,
кроме пшеничной или пшенично-
ржаной 1102 60 т
Крупа, мука грубого помола и
гранулы зерновых 1103 60 т
Зерно, обработанное другими
способами (например, шелушенное,
плющеное, переработанное в хлопья,
обрушенное, в виде сечки или
дробленое), зародыши зерновых,
целые, плющеные, в виде хлопьев
или молотые 1104 60 т
Линт хлопковый 1404 20 000 1 т
---------------------------------------------------------------------------
Кожевенное сырье:
Шкуры крупного рогатого скота 4101 50 шт
или животных семейства
лошадиных (парные или соленые,
сушеные, зольные, пикелеванные
или консервированные другим
способом, но недубленные,
не выделанные под пергамент или
не подвергнутые дальнейшей
обработке), с волосяным или без
волосяного покрова, спилок или
не спилок
Шкуры овец или шкурки ягнят 4102 500 шт
(парные или соленые, сушеные,
зольные, пикелеванные или
консервированные другим способом,
но недубленные, не выделанные
под пергамент или не подвергнутые
дальнейшей обработке), с шерстяным
и без шерстяного покрова, спилок
или не спилок, кроме исключенных
примечанием 1 в к данной группе,
согласно Соглашению о единой
Товарной номенклатуре
внешнеэкономической деятельности
Содружества Независимых Государств
Прочие необработанные шкуры и кожа
(кожевенное сырье)(парные или
соленые, сушеные, зольные,
пикелеванные или консервированные 4103 500 шт
другим способом, но недубленные,
не выделанные под пергамент или
не подвергнутые дальнейшей
обработке), с волосяным и без
волосяного покрова, спилок и
без спилок, кроме исключенных
примечанием 1 б или 1 в к данной
группе, согласно Соглашению о
единой Товарной номенклатуре
внешнеэкономической деятельности
Содружества Независимых Государств
Кожа из шкур крупного рогатого
скота или животных семейства 4104 5 000 кв. дм
лошадиных, без волосяного покрова,
кроме кожи товарной позиции
4108 или 4109
Кожа из шкур овец или шкурок
ягнят, без шерстяного покрова,
кроме кожи товарной позиции
4108 или 4109 4105 4 000 кв. дм
Кожа из шкур коз или шкурок 4106 4 000 кв. дм
козлят без волосяного покрова,
кроме кожи товарной позиции
4108 или 4109
Кожа из шкур свиньи без 4107 10 1 000 кв. дм
волосяного покрова, кроме
кожи товарной позиции
4108 или 4109
Сырье пушно-меховое (включая
головы, хвосты, лапы и прочие
части или обрезки, пригодные
для изготовления меховых изделий),
кроме кожевенного сырья и шкур
товарных позиций 4101, 4102 или
4103: из 4301
- ягнят следующих пород:
астраханской, курдючной,
каракульской, персидской и
аналогичных пород, а также ягнят
индийской, китайской, монгольской
или тибетской пород, целые с
головой, хвостом, или с лапами
или без них 4301 30 000 100 шт.
Шерсть, не подвергнутая кардо-
или гребнечесанию 5101 1 т
Шерсть животных, тонкая или
грубая, не подвергнутая кардо-
или гребнечесанию 5102 20 кг
Волокно хлопковое, нечесанное 5201 00 5 т
Отходы хлопка (включая прядильные
отходы и расщипанное волокно): из 5202 1 т
- волокно расщипанное 5202 91 000 1 т
Волокно хлопковое, чесанное
или гребнечесаное 5203 00 000 5 т
---------------------------------------------------------------------------

2. ӨНДIРIСТIК-ТЕХНИКАЛЫҚ МАҚСАТТАҒЫ ӨНІМДЕР
---------------------------------------------------------------------------
Тауардың атауы                      ! ТМД СЭҚ ТН ! Партияның ең аз
!    коды    !     мөлшері
---------------------------------------------------------------------------
1                      !      2     !         3
---------------------------------------------------------------------------
Тас көмiр; брикеттер, шайындылар және тас
көмiрден алынған қатты отынның осындай
түрлерi:                                      2701-ден
- тозаңды немесе тозаңсыз, бiрақ
агломерлендiрiлген тас көмiр:
- антрацит                                    2701 11           60 тонна
- битуминозды көмiр                           2701 12           60 тонна
брикеттер, шайындылар және тас көмiрден
алынған қатты отынның осындай түрлерi         2701 20 000       60 тонна
Агломерлендiрiлген немесе
агломерлендiрiлмеген лигнит (қоңыр көмiр)
гагаттан басқа                                2702              60 тонна
Шикiлерiн қоспағанда, битуминозды
минералдардан алынған мұнай өнiмдерi;
басқа жерде аты аталмаған, құрамы 70 мас.
% немесе одан астам мұнай немесе
битуминозды минералдардан алынған
мұнай өнiмдерi, әрi бұл өнiмдер негiзгi
құрамдастары болып табылады:                  2710 00
- жеңiл дистилляттар:
авиациялық бензиндi қоспағанда қорғасыны
0,013 г/л артық емес моторлық бензиндi:
- октандық саны 95-тен төмен                  2710 00 270        5 тонна
- октандық саны 95 немесе одан артық,
бiрақ 98-ден артық емес                       2710 00 290        5 тонна
- авиациялық бензиндi қоспағанда,
октандық саны 98 және одан артық
құрамында қорғасын 0,013 г/л артық
моторлық бензиндi                             2710 00 320        5 тонна
- октандық саны 98-ден төмен                  2710 00 340        5 тонна
- октандық саны 98 немесе одан артық
ауыр дистилляттар:                            2710 00 360        5 тонна
- өңдеудiң ерекше процестерiне арналған
газойлдарды (дизельдiк отын)                  2710 00 610        5 тонна
- 271000610 кiшi позицияда
көрсетiлгендерден басқа процестерде
химиялық айналуларға арналған
газойлдарды (дизельдiк отын)                  2710 00 650        5 тонна
- басқа да мақсаттарға арналған
газойлдарды (дизельдiк отын)                  2710 00 690        5 тонна
- өңдеудiң ерекше процестерiне арналған
сұйық отындарды (мазут)                       2710 00 710        5 тонна
- 271000710 кiшi позицияда
көрсетiлгендерден басқа процестерде
химиялық айналуларға арналған сұйық
отындарды (мазут)                             2710 00 720        5 тонна
- құрамында күкiртi бар:
- 1 мас. %-дан артық еместен 2,8 мас.         2710 00 740-
%-дан артық емеске дейiнгi, басқа да          2710 00 770        5 тонна
мақсаттарға арналған

2. Продукция производственно-технического
назначения
---------------------------------------------------------------------------
Наименование товара ! Код ТН ВЭД ! Минимальный размер
! СНГ ! партии
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3
--------------------------------------------------------------------------
Уголь каменный; брикеты, окатыши
и аналогичные виды твердого
топлива, полученные из каменного
угля: из 2701
- уголь каменный, пылевидный
или непылевидный, но не
агломерированный:
- антрацит 2701 11 60 т
- уголь битуминозный 2701 12 60 т
- брикеты, окатыши и аналогичные
виды твердого топлива,
полученные из каменного угля 2701 20 000 60 т
---------------------------------------------------------------------------
Лигнит (бурый уголь),
агломерированный или не
агломерированный, кроме
гагата 2702 60 т
Нефтепродукты (за исключением
сырой нефти), полученные
из битуминозных минералов, за
исключением сырых; продукты,
в другом месте не поименованные,
содержащие 70 мас. % или более
нефти или нефтепродуктов,
полученных из битуминозных
минералов, причем эти продукты
являются основными
составляющими: из 2710 00
- легкие дистилляты:
бензин моторный, кроме
авиационного, содержание свинца
не более 0,013 г/л: 5 т
- с октановым числом менее 95 2710 00 270
- с октановым числом 95 или более, 5 т
но не более 98 2710 00 290
- с октановым числом 98 или более 2710 00 320 5 т
бензин моторный, кроме авиационного,
содержание свинца более 0,013 г/л:
- с октановым числом менее 98 2710 00 340 5 т
- с октановым числом 98 или более 2710 00 360 5 т
тяжелые дистилляты:
- газойли (дизельное топливо)
для специфических процессов
переработки 2710 00 610 5 т
газойли (дизельное топливо)
для химических превращений в
процессах, кроме указанных в
подсубпозиции 271000610 2710 00 650 5 т
- газойли (дизельное топливо)
для прочих целей 2710 00 690 5 т
- жидкие топлива (мазут)
для специфических процессов
переработки 2710 00 710 5 т
- топлива жидкие (мазут) для
химических превращений в процессах,
кроме указанных в подсубпозиции
271000710 2710 00 720 5 т
- топлива жидкие (мазут) с
содержанием серы:
- не более 1 мас. % до не более 2710 00 740 - 5 т
2,8 мас. % для прочих целей 2710 00 770

- 2,8 мас. %-дан астам басқа да
мақсаттарға арналған сұйық отындар
(мазут)                                       2710 00 780        5 тонна
- жағар майлар; басқа да майлар:
- моторлық майлар, компрессорлық жағар
май, турбиналық жағар май                     2710 00 870        1 тонна
- гидравликалық мақсаттарға арналған
сұйықтар                                      2710 00 880        1 тонна
- шестерняларға арналған май және
редукторларға арналған май                    2710 00 920        1 тонна
- металдарды өңдеуге арналған құрамдар,
нысандарды майлауға арналған майлар,
коррозияға қарсы майлар                       2710 00 940        1 тонна
- электр оқшаулаушы майлар                    2710 00 960        1 тонна
---------------------------------------------------------------------------
Қара металдардың қалдықтары мен
сынықтары; қайта құю үшiн қара
металдардың құймалары (шихталық
құймалар)                                     7204               10 тонна
---------------------------------------------------------------------------
Мыстың қалдықтары мен сынықтары               7404 00            10 тонна
Алюминийдiң қалдықтары мен сынықтары          7602 00            10 тонна
Қорғасынның қалдықтары мен сынықтары          7802 00 000        10 тонна
Қорғасынның шыбықтары, профильдерi
және сымдары                                  7803 00 000        10 тонна
Мырыш шыбықтары, профильдерi және
сымдары                                       7904 00 000        10 тонна
Мырыштың қалдықтары мен сынықтары             7902 00 000        10 тонна
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылғы 12 тамыздағы
N 1253 қаулысына
2-қосымша
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ YКIМЕТIНIҢ
КYШI ЖОЙЫЛҒАН КЕЙБIР ШЕШIМДЕРIНIҢ ТIЗБЕСI
1. "Биржалық тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035  P951035_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 26, 302-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 28 желтоқсандағы N 1876  P951876_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 511-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегі N 1035 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 13 наурыздағы N 304  P960304_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 12, 90-құжат).

- более 2,8 мас. % для прочих
целей 2710 00 780 5 т
масла смазочные; масла прочие:
- моторные масла, компрессорное
смазочное масло, турбинное
смазочное масло 2710 00 870 1 т
- жидкости для гидравлических
целей 2710 00 880 1 т
- масло для шестерен и масло для
редукторов 2710 00 920 1 т
- составы для обработки металлов,
масла для смазывания форм,
антикоррозионные масла 2710 00 940 1 т
- электрические изоляционные масла 2710 00 960 1 т
---------------------------------------------------------------------------
Отходы и лом черных металлов; 7204 10 т
слитки черных металлов для
переплавки (шихтовые слитки)
---------------------------------------------------------------------------
Отходы и лом медные 7404 00 10 т
--------------------------------------------------------------------------
Отходы и лом алюминиевые 7602 00 10 т
--------------------------------------------------------------------------
Отходы и лом свинцовые 7802 00 000 10 т
---------------------------------------------------------------------------
Прутки, профили и проволока 7803 00 000 10 т
свинцовая
---------------------------------------------------------------------------
Прутки, профили и проволока 7904 00 000 10 т
цинковая
---------------------------------------------------------------------------
Отходы и лом цинковые 7902 00 000 10 т
--------------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
12 августа 2000 года N 1253
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 года № 1035 "Об утверждении перечня биржевых товаров" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 302).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1995 года № 1876 "О внесении дополнений и изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 года N 1035" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 511).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 1996 года № 304 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 года N 1035" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 12, ст. 90).

4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 шiлдедегi N 895  P960895_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 30, 278-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегі N 1035, қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 12 маусымдағы N 956  P970956_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 25, 230-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 19 маусымдағы N 994   P970994_   қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 28, 248-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1863   P971863_   қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 57, 521-құжат).
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 1996 года № 895 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 30, ст. 278).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 года № 956 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 года N 1035" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 25, ст. 230).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1997 года № 994 "О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 года N 1035" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 28, ст. 248).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 года № 1863 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 57, ст. 521).
(Специалисты: Мартина Н.А., Петрова Г.В.)