Қазақстан Республикасының авиакомпаниялары мен әуежайларын авиаотынымен қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 15 тамыз N 1264
Авиаотынымен қамтамасыз етуде қалыптасқан күрделi жағдайға байланысты және республиканың авиакомпаниялары мен әуежайларына көмек көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң
бөлуiне сәйкес төлемдi кейiнге қалдырып, төлем жасалады деген шартпен 10
мың тонна көлемiндегi авиаотынын мемлекеттiк резервтен жаңалау тәртiбiмен
жiберудi;
2000 жылдың төртiншi тоқсанында жоғарыда көрсетiлген авиаотыны
көлемiмен мемлекеттiк резервтi толықтыруды қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары Д.К. Ахметовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Об обеспечении авиатопливом авиакомпаний и аэропортов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2000 года N 1264
В связи со сложившейся кризисной ситуацией по обеспечению авиатопливом и с целью оказания помощи авиакомпаниям и аэропортам республики Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету по государственным материальным резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
отпуск в порядке освежения из государственного резерва авиатоплива в объеме 10 тыс. тонн при условии оплаты с отсрочкой платежа согласно разнарядке Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
восполнение в государственный резерв вышеуказанного объема
авиатоплива в четвертом квартале 2000 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)