Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-оңтүстiк корея комиссиясының бiрiншi мәжiлiсiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 16 тамыз N 1266
Қазақстан Республикасы мен Корея Республикасы арасындағы өзара тиiмдi ынтымақтастықты жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2000 жылғы 23 тамызда Алматы қаласында Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi Қазақстан-оңтүстiк корея үкiметаралық комиссияның (бұдан әрi - Комиссия) бiрiншi мәжiлiсi өткiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгі:
1) Комиссияның мәжiлiсiн дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастырушылық және протоколдық iс-шараларды қамтамасыз етсiн;
2) Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасымен (келiсiм бойынша) бiрлесiп, Алматы қаласында Комиссияның кореялық бөлiгi мүшелерiн орналастыру және көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Комиссия
мүшелерiнiң әуежайда, тұратын және болатын жерлерiнде қауiпсiздiгiн,
сондай-ақ жүру бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О проведении первого заседания казахстанско- южнокорейской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2000 года N 1266
В целях активизации взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Корея Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести 23 августа 2000 года в городе Алматы первое заседание казахстанско-южнокорейской межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству (далее - Комиссия).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) обеспечить организационные и протокольные мероприятия по подготовке и проведению заседания Комиссии;
2) совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по размещению и транспортному обслуживанию членов корейской части Комиссии в городе Алматы.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить
безопасность членов Комиссии в аэропорту, местах проживания и посещения, а
также сопровождение по маршрутам следования.
4. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на
Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)