Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 17 тамыз N 1274
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы:
реттiк нөмiрi 38-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года N 1274
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
февраля 2000 года N 220
P000220_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2000 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2000 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 38, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)