Қазақстан Республикасының№Ішкі істер министрлігі "Арнайы полиция" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының N 7 "Арнайы полиция" еншілес мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 тамыз N 1276
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының№Ішкі істер министрлігі "Арнайы полиция" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының N 7 "Арнайы полиция" еншілес мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы Қазақстан Республикасының№Ішкі істер министрлігінің ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының№Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Қазақстан Республикасының№Ішкі істер министрлігі "Арнайы полиция" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 749  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшадағы:
1-тармақ алынып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары

О ликвидации дочернего государственного предприятия N 7 "Арнайы полиция" Республиканского государственного предприятия "Арнайы полиция" Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2000 года N 1276
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства внутренних дел Республики Казахстан о ликвидации дочернего государственного предприятия N 7 "Арнайы полиция" Республиканского государственного предприятия "Арнайы полиция" Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 749 "О создании дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия "Арнайы полиция" Министерства внутренних дел Республики Казахстан" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
пункт 1 исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан