Иондаушы сәулелену көздерін Қазақстан Республикасына әкелуге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 қыркүйек N 1353
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыс, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Туркиш Петролеум Интернешнл Компани Лимитед" компаниясына (Қазақстан Республикасының аумағында Ақтөбе қаласы, Әбiлхайыр даңғылы, 46 мекен жайы бойынша филиалы бар) "Туркиш Петролеум Корпорейшэн (ТРАО)" (Түркия, Анкара қаласы) компаниясы мен "Туркиш Петролеум Интернешнл Компани Лимитед" компаниясының Қазақстан Республикасындағы филиалы арасында жасалған 2000 жылғы 23 маусымдағы келiсiм-шартқа сәйкес қосымшада көрсетiлген 13 иондаушы сәулелену көзiн (СЭҚ ТН коды 2844) Түркиядан Қазақстан Республикасына әкелуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен "Туркиш Петролеум Интернешнл Компани Лимитед" компаниясына иондаушы сәулелену көздерiн әкелуге лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi кеден заңнамасында белгiленген тәртiппен өнiмге жоғарыда көрсетiлген өнiмге кедендiк бақылау жасауды және оның кедендiк ресiмделуiн қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Атом энергетикасы жөнiндегi комитетiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы
7 қыркүйектегі N 1353
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасына әкелінетін иондаушы сәулелену көздерінің
тізбесі
_____________________________________________________________________
N ! Атауы                       !Белсенділігі     ! Саны (дана)
_____________________________________________________________________
4

О выдаче разрешения на ввоз в Республику Казахстан источников ионизирующего излучения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2000 года N 1353
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить компании "Туркиш Петролеум Интернешнл Компани Лимитед" (имеющей филиал на территории Республики Казахстан по адресу: г.Актобе, пр.Абулхаир хана, 46) ввоз в Республику Казахстан из Турции 13 источников ионизирующего излучения (код ТН ВЭД 2844), указанных в приложении, согласно контракту от 23 июня 2000 года, заключенному между компанией "Туркиш Петролеум Корпорейшэн (ТРАО)" (Турция, город Анкара) и филиалом компании в Республике Казахстан "Туркиш Петролеум Интернешнл Компани Лимитед".
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выдать компании "Туркиш Петролеум Интернешнл Компани Лимитед" лицензию на ввоз источников ионизирующего излучения.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и таможенное оформление вышеуказанной продукции в порядке, установленном таможенным законодательством.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Правительства Республики Казахстан
от 7 сентября 2000 года N 1353
Перечень источников ионизирующего излучения,
ввозимых в Республику Казахстан
--------------------------------------------------------------------------
N |            Наименование                    | Активность   |Количество
|                                            |              |(штуки)
--------------------------------------------------------------------------
4

1   Радий - 226 (Ra 226)         74х10  Бк            1
_____________________________________________________________________
10
2   Цезий - 137 (Cs 137)         7.4х10 Бк            1
_____________________________________________________________________
4
3   Цезий - 137 (Cs 137)         22.2х10 Бк           1
_____________________________________________________________________
7
4   Цезий - 137 (Cs 137)         1.11х10 Бк           1
_____________________________________________________________________
7
5   Америций 241 берилдік        85.1х10 Бк           1
(Am241Be)
_____________________________________________________________________
7
6   Америций 241 берилдік        2035х10 Бк           1
(Am241Be)
_____________________________________________________________________
10
7   Америций 241 берилдік        74х10  Бк            1
(Am241Be)
_____________________________________________________________________
7
8   Америций 241 Цезий-137       2120х10 Бк/          1
7
(Cs 137) (Am241Be)           1.132 х 10 Бк
_____________________________________________________________________
4
9   Торий - 232                  74х10 Бк             1
(Th 232)
_____________________________________________________________________
4
10   Торий - 232                  0,63х10 Бк           1
(Th 232)
_____________________________________________________________________
4
11   Уран 238 (U 238)             0.85х10 Бк           1
_____________________________________________________________________
4
12   К 40                         6.3х10 Бк            1
_____________________________________________________________________
4
13   К-U-Тh                       7.4х10 Бк            1
_____________________________________________________________________
Барлығы                                           13
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

1  Радий - 226 (Ra 226)                          74х10 Бк           1
10
2  Цезий - 137 (Cs 137)                          7.4х10  Бк         1
4
3  Цезий - 137 (Cs 137)                          22.2х10 Бк         1
7
4  Цезий - 137 (Cs 137)                          1.11х10 Бк         1
7
5  Америций 241 берилиевый (Am 241 Be)           85.1х10 Бк         1
7
6  Америций 241 берилиевый (Am 241 Be)           2035х10 Бк         1
10
7  Америций 241 берилиевый (Am 241 Be)           74х10  Бк          1
7
8  Америций 241 /Цезий-137 (Am 241/Сs 137)       2120х10 Бк/        1
7
1.132х10 Бк
4
9  Тротий 232 (Th 232)                           74х10 Бк           1
4
10 Тротий 232 (Th 232)                           0.63х10 Бк         1
4
11 Уран 238 (U 238)                              0.85х10 Бк         1
4
12 К 40                                          6.3х10 Бк          1
4
13 К-U-Тh                                        7.4х10 Бк          1
Итого                                                            13
--------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)