Сұңқар салумен аңшылық құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 қыркүйек N 1354
"Қазақстан Республикасында Жануарлар дүниесiнiң жекелеген түрлерiн ерекше жағдайларда пайдалану тәртiбi жөнiндегi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 маусымдағы N 969 P000969_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Шейх Бутти Мақтым Бин Жұма Әл Мақтымға (Бiрiккен Араб Әмiрлiктерi) 2000 жылғы 15 қыркүйектен 31 қазанға дейiн Оңтүстiк Қазақстан облысының Шардара ауданында өз сұңқарларын салумен 50 дуадақ аулауына рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасындағы СИТЕС-тiң әкiмшiлiк органы - Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, сұңқар салу үшiн елге жыртқыш құстар әкелудi және одан әкетудi Жоғалу қаупi төнген жабайы жануарлар және өсiмдiктер түрлерiмен халықаралық сауда туралы конвенцияның рәсiмдерiн сақтай отырып, жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлiгi сұңқар салу кезiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2000 жылғы 28 маусымдағы N 969 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан
Республикасында Жануарлар дүниесiнiң жекелеген түрлерiн ерекше жағдайларда
пайдалану тәртiбi жөнiндегi ереженiң орындалуын қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О проведении соколиной охоты
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2000 года N 1354
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2000 года N 969 P000969_ "Об утверждении Правил о порядке пользования отдельными видами животного мира в Республике Казахстан в исключительных случаях" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить проведение соколиной охоты собственными соколами в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области Шейху Бутти Мактум Бин Джума Аль Мактуму (Объединенные Арабские Эмираты) на дроф-красоток 50 особей с 15 сентября по 31 октября 2000 года.
2. Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан - Административному органу СИТЕС в Республике Казахстан совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан ввоз в страну и вывоз из нее ловчих хищных птиц для проведения соколиной охоты осуществить с соблюдением процедур Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения.
3. Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан при проведении соколиной охоты обеспечить выполнение Правил о порядке пользования отдельными видами животного мира в Республике Казахстан в исключительных случаях, утвержденных постановлением
Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2000 года N 969
P000969_
.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)