Иондаушы сәулелену көздерiн Қазақстан Республикасына әкелуге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 8 қыркүйек N 1361
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан алюминийi" ашық акционерлiк қоғамына (Павлодар қаласы, Қазақстан Республикасы) "W&W Welter GmbH" фирмасымен (Германия
;Федеративтiк Республикасы) 1998 жылы 4 мамырда жасасқан N 05-98 шартқа сәйкес жалпы активтiлiгi 1300 милликюри (СЭҚ ТН коды 2844), 6 Со-60 иондалған сәулелену көзiн Германия Федеративтiк Республикасынан Қазақстан Республикасына әкелуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi белгiленген тәртiппен:
1) "Қазақстан алюминийі" ашық акционерлiк қоғамына жоғарыда көрсетiлген өнiмдердің импортына лицензия берсiн;
2) Қазақстан Республикасы бақылаушы органдарының әкелiнетiн өнiмнің түпкiлiктi пайдаланылуын тексеруге қол жеткiзуiн қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi кеден заңнамасында белгiленген тәртiппен өнiмнiң кедендiк
бақылануын және оның кедендiк ресiмделуiн қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнің Атом энергетикасы
жөнiндегi комитетiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выдаче разрешения на ввоз в Республику Казахстан источников ионизирующего излучения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2000 года N 1361
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить открытому акционерному обществу "Алюминий Казахстана" (город Павлодар, Республика Казахстан) ввоз в Республику Казахстан из Федеративной Республики Германии 6 источников ионизирующего излучения Со-60 суммарной активностью 1300 милликюри (код ТН ВЭД 2844) согласно договору от 4 мая 1998 года N 05-98, заключенному фирмой "W&W Welter GmbH"
;(Федеративная Республика Германия).
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном порядке:
1) выдать открытому акционерному обществу "Алюминий Казахстана" лицензию на импорт вышеуказанной продукции;
2) обеспечить доступ контролирующих органов Республики Казахстан к проверке конечного использования ввозимой продукции.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и таможенное оформление продукции в порядке, установленном таможенным законодательством.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Комитет по атомной энергетики Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)