Астана қаласының айналасында экологиялық туризмді дамыту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 9 қыркүйектегі N 1371
Астана қаласының айналасында инфроқұрылым мен экологиялық туризмді дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің тиісті аң шаруашылығымен бірге "Астана" халықаралық табиғи-туристік кешенін құру жөніндегі ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі осы қаулыны іске асыруға қажетті барлық шараларды қабылдасын. Аң шаруашылығын құру жөніндегі іс-шаралар 2000-2001 жылдарға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны қорғау министрлігіне табиғат қорғау объектілерінің
құрылысына және қайта жаңғыртуға көзделген қаражаттың есебінен және
шегінде жүзеге асырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О развитии экологического туризма вокруг города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2000 года N 1371
В целях развития инфраструктуры и экологического туризма вокруг города Астаны Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан о создании международного природно-туристического комплекса "Астана" со строительством соответствующего охотничьего хозяйства.
2. Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан принять все меры, необходимые для реализации настоящего постановления. Мероприятия по созданию охотничьего хозяйства осуществить за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000-2001 годы Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан на участие в строительстве
и реконструкции природоохраняемых объектов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)