Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 27 қаңтардағы N 102 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 қыркүйек N 1405
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тұқымдық материал мен технологиялық жабдықтарды сатып алуға
Германия үкіметінің кредитін пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 27 қаңтардағы N 102 қаулысына мынадай
өзгеріс енгізілсін:
4-тармақтағы "1994-1998 жылдары" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 января 1994 года N 102
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1405
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от
27 января 1994 года N 102 "Об использовании правительственного кредита
Германии на закупку племенного материала и технологического оборудования"
следующее изменение:
в пункте 4 слова "в 1994-1998 годах" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)