Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 19 мамырдағы N 763 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 қыркүйек N 1407
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Павлодар облысындағы әлеуметтік-экономикалық ахуалды жақсарту
жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 19
мамырдағы N 763
P000763_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "1 қазанына" деген сөз "1 желтоқсанына" деген сөзбен
ауыстырылсын;
2-тармақтағы "1 қазанынан" деген сөз "1 желтоқсанынан" деген сөзбен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года N 763
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1407
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19
мая 2000 года N 763
P000763_
"О мерах по улучшению социально-экономической
ситуации в Павлодарской области" следующие изменения:
в пунктах 1 и 2 слова "1 октября" заменить словами "1 декабря".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)