Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 22 қыркүйек N 1430
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 56-жолмен толықтырылсын;
"56 Қазақстан            Қазақстан      қараша    қараша    желтоқсан".
Республикасының      Республикасы
кейбiр               Қаржы
заңнамалық           министрлiгiнiң
кесiмдерiне          Мемлекеттiк
мемлекеттiк          мүлік және
мүлік                жекешелендiру
мәселелерi           комитетi
бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.Н.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1430
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
февраля 2000 года N 220
P000220_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2000 год" следующее дополнение:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000
год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 56, следующего содержания:
"56 О внесении           Комитет             ноябрь  ноябрь  декабрь".
изменений и          государственного
дополнений в         имущества и
некоторые            приватизации
законодательные      Министерства
акты Республики      финансов
Казахстан по         Республики
вопросам             Казахстан
государственного
имущества
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)