Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы арнайы мүлiктің транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 22 қыркүйек N 1435
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екiұдай мақсаттағы өнiмге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiм транзитiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына "Росвооружение" мемлекеттiк компаниясы" федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсiпорыны (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы) 2000 жылғы 2 маусымдағы N РВ/986006161007, N РВ/986034051010 келiсiм-шарттары бойынша 1-қосымшаға сәйкес номенклатурада және санында Өзбекстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк қызметi үшiн беретiн арнайы мүлiктiң Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Халықаралық темiржол жүк қатынасы туралы келiсiмнiң қолданылып жүрген Қауiптi жүктердi тасымалдаудың ережелерiне және басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге сәйкес ерекше қауiпсiздiк шараларын сақтай отырып, Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жүктi темiр жол көлiгiмен тасымалдауды жүзеге асыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен арнайы мүлiктiң Қазақстан
Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлiгi осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 22 қыркүйектегі
N 1435 қаулысына
1-қосымша
"Росвооружение" мемлекеттiк компаниясы" (Мәскеу қаласы,
Ресей Федерациясы) 2000 жылғы 2 маусымдағы
N РВ/986006161007, N РВ/986034051010 келiсiм-шарттары
бойынша Өзбекстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк
қызметi үшiн беретiн арнайы мүлiктiң номенклатурасы және саны
___________________________________________________________________________
Жөнелтуші шекарадан !Жеткізілетін арнайы мүлік. ! СЭҚ ТН  !Өлшем! Саны    !
өту станциясы, алушы!тің номенклатурасы мен     !  коды   !бір. !         !
!атауы                      !         !лігі !         !
___________________________________________________________________________

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан специального имущества из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1435
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан из Российской Федерации в Республику Узбекистан специального имущества, поставляемого Федеральным государственным унитарным предприятием "Государственная компания "Росвооружение" (город Москва, Российская Федерация) для Службы национальной безопасности Республики Узбекистан по контрактам N РВ/986006161007, N РВ986034051010 от 2 июня 2000 года, в номенклатуре и количестве согласно приложению 1.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки железнодорожным транспортом груза по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с действующими Правилами перевозок опасных грузов Соглашения о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными правовыми актами.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом специального имущества через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации данного постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1 к постановлению
Правительства Республики Казахстан
от 22 сентября 2000 года N 1435
Номенклатура и количество специального имущества,
поставляемого Государственной компанией "Росвооружение"
(город Москва, Российская Федерация) для Службы национальной
безопасности Республики Узбекистан по контрактам
N РВ/986006161007, N РВ986034051010 от 2 июня 2000 года
___________________________________________________________________________
Отправитель, станция!Номенклатура и наименование!   Код   ! Ед. ! Кол-во  !
погранперехода,     !поставляемого специального ! ТН ВЭД  !изм. !         !
получатель          !имущества                  !         !(код)!         !
___________________________________________________________________________

1           !           2               !    3    !  4  !    5    !
---------------------------------------------------------------------------
"Тула қару-жарақ      жинақтаудағы 9 мм арнайы
зауыты" ААҚ-мы,       АС автоматы                930100000  796    180
"Клим штамптау
зауыты" ААҚ-мы,       Жинақтаудағы арнаулы ӘӘН
"Арнайы техника       9 мм мергендік
және байланыс"        винтовкасы                 930100000  796    115
ҒӨБ ш/ө ст. Елек-1
-Шеңгелді             Жинақтаудағы 9 мм СР-3
шағын көлемді автоматы     930100000  796    180
Алушы: Өзбекстан
Республикасының       9 мм СП-5 патрондары       930630100  796    149600
Ұлттық қауіпсіздік
қызметі               9 мм СП-6 патрондары       930630100  796    112000
Жинақтаудағы "Грот-3В"
жеке қорғануға арналған
костюм                     930630100  796    18
Жабық вагондар құрамында,
саны қосымша хабарланатын
болды
---------------------------------------------------------------------------
"Ижмаш" "Концерні     7.62 мм АК-103
ААҚ-мы ("Ижмаш"       Калашников автоматы        930100000  796    120
МӘК-н бірлесіп)
ш/ө ст. Никель-       7.62 мм АК-104
Тау-Шеңгелді          Калашников автоматы        930100000  796    172
7.62 мм Драгуновтың
Алушы: Өзбекстан      мергендік СВД              930100000  796    96
Республикасының       винтовкасы
Ұлттық қауіпсіздік
қызметі               9 мм ПМ пистолеті
(индексі 56-А-125)         930200100  796    1200
құрамында 1 жабық вагон,
1 адамдарға арналған
вагон
---------------------------------------------------------------------------
"Тула қару-жарақ      5.45 мм АКСУ-4
зауыты" ААҚ-мы        Калашников автоматы        930100000  796    120
ш/ө ст. Озинки-
Шеңгелді              құрамында 1 жабық
Алушы: Өзбекстан      вагон, 1 адамдарға
Республикасының       арналған вагон
Ұлттық қауіпсіздік
қызметі
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.Н.

1           !           2               !    3    !  4  !    5    !
---------------------------------------------------------------------------
ОАО "Тульский ору-    9 мм специальный автомат
жейный завод",        АС в комплекте             930100000  796    180
ОАО "Климовский
штамповочный завод",  9 мм винтовка снайперская
НПО "Специальная      специальная ВВС в
техника и связь"      комплекте                  930100000  796    115
Ст. п/п Илецк-1-
Ченгельды             9 мм малогабаритный
автомат СР-3 в комплекте   930100000  796    180
Получатель: Служба
национальной          9 мм патроны СП-5          930630100  796    149600
безопасности
Республики            9 мм патроны СП-6          930630100  796    112000
Узбекистан
Костюм для индивидуальной
защиты "Грот-3В" в
комплекте                  930630100  796    18
в составе крытые вагоны,
количество будет сообщено
дополнительно
ОАО "Концерн "Ижмаш"  7.62 мм автомат
(совместно с ГУП      Калашникова АК-103         930100000  796    120
"Ижмех")
Ст. п/п Никель-       7.62 мм автомат Калаш-
Тау-Ченгельды         никова АК-104              930100000  796    172
7.62 мм снайперская
Получатель: Служба    винтовка Драгунова         930100000  796    96
национальной              СВД
безопасности
Республики            9 мм пистолет ПМ (индекс
Узбекистан            56-А-125)                  930200100  796    1200
в составе 1 вагон крытый,
1 вагон людской
---------------------------------------------------------------------------
ОАО "Тульский         5.45 мм автомат Калашни-
оружейный завод"      кова АКСУ-74               930100000  796    120
Ст. п/п Озинки-       в составе 1 вагон крытый,
Ченгельды             1 вагон людской
Получатель: Служба
национальной
безопасности
Республики
Узбекистан
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)