Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 1999 жылғы 22 қыркүйектегi N 1441 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1437 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 ақпандағы N 159 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.19 N 159 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк бiлiм мекемелерiнiң қаржылық, материалдық және валюталық түсiмдердi пайдалануының тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 22 қыркүйектегi N 1441 P991441_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 48, 443-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк бiлiм мекемелерiнiң
қаржылық, материалдық және валюталық түсiмдердi пайдалануының тәртiбiндегi:
3-тармақтың 1) тармақшасы "үйлерi" деген сөзден кейiн "дамуында
проблемалары бар балалар мен жасөспiрiмдердi қалпына келтiрудi және
әлеуметтiк бейiмдеудi жүзеге асыратын бiлiм мекемелерi" деген сөздермен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.Н.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 1441
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1437. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2011 года № 159
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2011 № 159.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 1441 P991441_ "Об утверждении порядка использования государственными учреждениями образования финансовых, материальных и валютных поступлений" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 48, ст. 443) следующее дополнение:
в Порядке использования государственными учреждениями образования финансовых, материальных и валютных поступлений, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 3 после слова "домами" дополнить словами "учреждениями образования, осуществляющими реабилитацию и социальную адаптацию детей и подростков с проблемами в развитии".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)