Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 және 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 қыркүйек N 1462
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттiк нөмiрi 26, 33, 35, 36, 37 және 40 жолдар алып тасталсын;
реттiк нөмiрi 43-1 және 43-2, мынадай мазмұнды жолдармен
толықтырылсын:
"43-1 Теңiзде          Көлiкком-     қыркүйек  қазан  қараша"
саудамен жүзу            минi
туралы
"43-2 Темiржол көлiгi  Көлiкком-     қыркүйек  қазан  қараша";
туралы              минi
2)
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2)-тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің
2002.04.24. N 470 қаулысымен.
P020470_
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Багарова Ж.А.

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220 и от 7 марта 2000 года N 367
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года N 1462
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 26, 33, 35, 36, 37 и 40, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 43-1 и 43-2, следующего содержания:
"43-1 О торговом          Минтранском       сентябрь  октябрь  ноябрь
мореплавании
43-2  О                   Минтранском       сентябрь  октябрь  ноябрь";
железнодорожном
транспорте
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 апреля 2002 г. N 470 )
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)