Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қыркүйектегі N 1468 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекітiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi" бөлiмi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 104-2-жолмен толықтырылсын:
"104-2  "Салааралық ақпараттың
ғылыми-техникалық орталығы"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны                                   Алматы қаласы."
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2000 года N 1468. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующее дополнение:
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики
Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 104-2, следующего
содержания:
"104-2 Республиканское государственное
казенное предприятие "Научно-технический
центр межотраслевой информации"                город Алматы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)