Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 155 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 қыркүйек N 1476. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.04.09. N 482 қаулысымен. ~P010482
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазпочта" ашық акционерлік қоғамының Директорлар кеңесі туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 155
P000155_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазпочта" ашық акционерлік қоғамының Директорлар кеңесінің
құрамына мыналар енгізілсін:
Нәлібаев              - Қазақстан Республикасы Көлік және
Әбдіқалық Зәкірұлы      коммуникациялар бірінші вице-министрі, төраға
Арыстанов             - "Қазпочта" ашық акционерлік қоғамы
Аркен Кеңесбекұлы       басқармасының төрағасы
2) "Ержанов           - "Қазпочта" ашық акционерлік қоғамы
Оразалы Сәнтайұлы       басқармасының төрағасы
Дәмитов               - "Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі"
Нұрдин Базарұлы         ашық акционерлік қоғамының
басқарушы директоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Баймұратов           - "Қазақстан Халықтық Банкі" ашық
Ерлан Оразгелдіұлы      акционерлік қоғамының басқарма
төрағасының орынбасары
Дәмитов               - "Халық инвест" жабық акционерлік
Нұрдин Базарұлы         қоғамы басқармасының төрағасы";
3) көрсетілген құрамнан мыналар шығарылсын:
Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы, Қанешев Біржан Бейсекенұлы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 155
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2000 года N 1476. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 апреля 2001 г. N 482 ~P010482
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3
февраля 2000 года N 155
P000155_
"О Совете директоров открытого
акционерного общества Казпочта следующие изменения:
1) ввести в состав Совета директоров открытого акционерного общества
"Казпочта":
Налибаева                      - первого вице-Министра транспорта и
Абдукалыка Закировича            коммуникаций Республики Казахстан,
председателем
Арыстанова                     - председателя Правления открытого
Аркена Кенесбековича             акционерного общества«"Казпочта"
2) строки:
"Ержанов Уразалы Сантаевич     - председатель Правления открытого
акционерного общества "Казпочта"
Дамитов Нурдин Базарович       - управляющий директор открытого
акционерного общества "Народный
Сберегательный Банк Казахстана"
изложить в следующей редакции:
"Баймуратов Ерлан              - заместитель председателя Правления
Уразгельдиевич                   открытого акционерного общества
"Народный Банк Казахстана"
Дамитов                        - председатель Правления закрытого
Нурдин Базарович                 акционерного общества "Халык инвест";
3) вывести из указанного состава: Масимова Карима Кажимкановича,
Канешева Биржана Бейсекеновича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)