Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 маусымдағы N 985 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 30 қыркүйек N 1483
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Дизель отынының экспортына уақытша шектеулер енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 маусымдағы N 985
P000985_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 27, 326-құжат)
мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "1 қазанға" деген сөздер "1 желтоқсанға" деген сөздермен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2000 года N 985
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2000 года N 1483
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2000 года N 985 P000985_ "О введении временных ограничений на экспорт дизельного топлива" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 27, ст. 326) следующее изменение:
в пункте 1 слова "1 октября" заменить словами "1 декабря".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)