"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеудiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 2 қазан N 1485
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының Z990357_ 9-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған 2001 жылға бiр қызметкерге арналған ағымдағы шығыстардың нормативiн айқындау үшiн топтар бойынша республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң тiзбесi бекiтiлсін.
2. Қоса берiлiп отырған 2001 жылға арналған республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң бiр қызметкерiне арналған
нормативке енетiн ағымдағы шығыстардың тiзбесi бекiтiлсiн.
3. Қоса берiлiп отырған 2001 жылға арналған республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң бiр қызметкерiне арналған
ағымдағы шығыстардың нормативi бекiтілсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2000 жылғы 2 қазандағы
N 1485 қаулысымен
бекiтiлген
Топтар бойынша республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң тізбесi
І топ
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгі
Қазақстан Республикасының Жоғарғы соты
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
Қазақстан Республикасы Парламентінiң Шаруашылық Басқармасы
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгі
ІІ топ
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет iстерi жөнiндегi
агенттiгi
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар
жөнiндегi агенттігi
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегі агенттігі
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік құпияларды сақтау жөнiндегi
агенттiгi
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегі агенттігi
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасының Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы
күрес жөніндегi агенттігi
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөнiндегi агенттігi
III топ
Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттігi
Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегі ұлттық комиссиясы
Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi
Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгі
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгі
Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлiгi
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2000 жылғы 2 қазандағы
N 1485 қаулысымен
бекiтiлген
2000 жылға арналған республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттiк мекемелердiң бiр қызметкерiне арналған нормативіне енетін
ағымдағы шығыстардың тiзбесi
Жалақы
Өтемақы төлемдерi
Жұмыс берушiлердiң жарналары
Азық-түлiк өнiмдерiн сатып алу
Дәрi-дәрмектер мен өзге де медициналық мақсаттағы құралдарды сатып алу Ағымдағы шаруашылық мақсаттар үшiн заттар мен материалдарды сатып алу Жұмсақ мүкәммал мен киiм-кешек сатып алу
Iссапар шығыстары
Үй-жайды және жердi жалдағаны үшін жалдау ақысы
Коммуналдық қызмет көрсетулерге ақы төлеу
Байланыс қызметін көрсетулерге ақы төлеу
Көлiктік қызмет көрсетулерге ақы төлеу
Электр энергиясына ақы төлеу
Жылуға ақы төлеу
Ғимараттарға қызмет көрсетулер жөнiндегі қызметтерге ақы төлеу
Жабдықтар мен мүкәммалды ұстау және ағымдағы жөндеу
Ғимараттарды, үй-жайларды және құрылыстарды ағымдағы жөндеу
Атқарушы құжаттарды орындау
Ерекше шығыстар
Тауарларды сатып алуға арналған өзге де шығыстар
Мемлекеттік тапсырыс шеңберiнде көрсетiлетiн қызметтерден басқа өзге де
қызмет көрсетулер
Жеке тұлғаларға берiлетiн трансферттер
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2000 жылғы 2 қазандағы
N 1485 қаулысына қосымша
бекiтiлген
2000 жылға арналған республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттiк мекемелердiң бiр қызметкерiне арналған ағымдағы
шығыстардың нормативi
---------------------------------------------------------------------------
!Жылына 1 қызметкерге арналған ағымдағы
!шығыстардың нормативі (мың теңге)
!--------------------------------------
!Мемлекеттiк органның !   Мемлекеттік
!(ведомстволарын қоса !   органдардың
!алғанда) орталық     !    аумақтық
!аппараты үшін        !   бөлімшелері
!                     !      үшін
---------------------------------------------------------------------------
І топ
Қазақстан Республикасы Президентінің
Әкімшілігі                                  1246
Қазақстан Республикасының Жоғарғы
соты                                        1685
Қазақстан Республикасының Бас

Некоторые вопросы разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год"
Постановление Правительства Респуқблики Казахстан от 2 октября 2000 года N 1485
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета, по группам для определения норматива текущих расходов на одного работника на 2001 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень текущих расходов, входящих в норматив на одного работника государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета на 2001 год.
3. Утвердить прилагаемый норматив текущих расходов на одного работника государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета на 2001 год.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2000 года N 1485
Перечень государственных учреждений, финансируемых из
республиканского бюджета, по группам для определения
текущих расходов на одного работника на 2001 год
I группа
Администрация Президента Республики Казахстан
Верховный Суд Республики Казахстан
Генеральная Прокуратура Республики Казахстан
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Конституционный Совет Республики Казахстан
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
Хозяйственное Управление Парламента Республики Казахстан
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Управление делами Президента Республики Казахстан
Министерство государственных доходов Республики Казахстан
II группа
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Агентство Республики Казахстан по стратегическому планированию
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Агентство Республики Казахстан по защите государственных секретов
Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения
Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
Агентство Республики Казахстан по инвестициям
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии
Агентство Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и
наркобизнесом
Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса
III группа
Агентство Республики Казахстан по статистике
Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам
Министерство экономики Республики Казахстан
Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики
Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Министерство юстиции Республики Казахстан
Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Министерство финансов Республики Казахстан
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2000 года N 1485
Перечень текущих расходов, входящих в норматив на одного
работника государственных учреждений, финансируемых из
республиканского бюджета, на 2001 год
Заработная плата
Компенсационные выплаты
Взносы работодателей
Приобретение продуктов питания
Приобретение медикаментов и прочих средств медицинского назначения
Приобретение предметов и материалов для текущих хозяйственных целей
Приобретение мягкого инвентаря и обмундирования
Командировочные расходы
Арендная плата за помещение и землю
Оплата коммунальных услуг
Оплата услуг связи
Оплата транспортных услуг
Оплата за электроэнергию
Оплата за отопление
Оплата услуг по обслуживанию зданий
Содержание и текущий ремонт оборудования и инвентаря
Текущий ремонт зданий, помещений и сооружений
Исполнение исполнительных документов
Особые расходы
Прочие расходы на приобретение товаров
Прочие услуги, кроме услуг, оказываемых в рамках государственного
заказа
Трансферты физическим лицам
Утвержден
постановлением Правительства Республики казахстан от 2 октября 2000 года N 1485
Норматив текущих расходов на одного работника
государственных учреждений, финансируемых из
республиканского бюджета, на 2001 год
___________________________________________________________________________
!Норматив текущих расходов на 1
!работника в год (тыс. тенге)
!________________________________
!Для центрального!Для территори-
!аппарата государ!альных подраз-
!ственного орга- !делений госу-
!на (включая ве- !дарственных
!домства)        !органов
___________________________________________________________________________
I группа
___________________________________________________________________________
Администрация Президента Республики            1 246
Казахстан
Верховный Суд Республики Казахстан             1 685

кіріс министрлігі                            702                 301
---------------------------------------------------------------------------
ІІ топ                         560                 343
---------------------------------------------------------------------------
ІІІ топ                         445                 270
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

Министерство государственных доходов           702             301
Республики Казахстан
___________________________________________________________________________
II группа                 560             343
___________________________________________________________________________
III группа                445             270
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)