Қазақстан Республикасының спортшыларына - Сидней қаласындағы (Австралия) 2000 жылғы ХХVII Олимпиадалық ойындардың жеңімпаздарына, жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына бір жолғы төлемдер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 қазандағы N 1510 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.05.12 N 691 Қаулысымен .
Қазақстан Республикасының спортшыларын - Сидней қаласындағы (Австралия) 2000 жылғы Олимпиадалық ойындардың жеңімпаздарын, жүлдегерлерін және олардың жаттықтырушыларын көтермелеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігіне Сидней қаласындағы (Австралия) Олимпиадалық ойындардың жеңімпаздарына, жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 желтоқсандағы N 1956 P991956_ қаулысымен белгіленген мөлшерде бір жолғы төлемдерді жүзеге асыру үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген резервінен 165474000 (бір жүз алпыс бес миллион төрт жүз жетпіс төрт мың) теңге бөлінсін.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.10.13 N 1525 Қаулысымен. P001525_
2. "Қазақстан Республикасының спортшыларын 2000 жылғы Сидней қаласындағы (Австралия) ХХVIІ Олимпиадалық ойындарға қатысуға даярлау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 желтоқсандағы N 1956 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 57, 554-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақтағы "ақшалай сыйақылардың" деген сөздер "республикалық бюджеттің қаражаты есебінен көрсетілетін бір жолғы төлемдер" деген сөздермен ауыстырылсын; көрсетілген қаулыға 2-қосымшадағы: "ақшалай сыйақылардың" деген сөздер "республикалық бюджеттің қаражаты есебінен көрсетілетін төлемдер" деген сөздермен ауыстырылсын. 3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін. 4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 қазандағы N 1510 қаулысына қосымша Қазақстан Республикасы спорт делегациясының Сидней қаласындағы (Австралия) ХХVII Олимпиадалық ойындардағы жеңімпаздары мен жүлдегерлері _________________________________________________________________________ р/с ! Спортшының аты-жөні ! Алған ! Спорт түрі ! Жаттықтырушының ! ! орыны ! ! аты-жөні. _________________________________________________________________________ 1. Шишигина Ольга 1 орын Жеңіл Никитенко Владимир атлетика Иванович, кедергілермен Никитенко Любовь 100 м. Ивановна _________________________________________________________________________ 2. Ибраимов Ермахан 1 орын Бокс, 71 кг. Еділов Тұрсынғали Нұржақыпұлы _________________________________________________________________________ 3. Саттарханов Бекзат 1 орын Бокс, 57 кг. Визирякин Анатолий Петрович _________________________________________________________________________ 4. Винокуров Александр 2 орын Велосипед Ремыга Владимир спорты, Николаевич топтап жарысу. _________________________________________________________________________ 5. Байрамуков Ислам 2 орын Еркін күрес Ушанов Олег 97 кг. Жанович _________________________________________________________________________ 6. Жұмаділов Болат 2 орын Бокс, 51 кг. Цой Феликс Тихонович _________________________________________________________________________ 7. Ділдәбеков Мұхтархан 2 орын Бокс, 91 кг. Сафиуллин Нұрғали Әбдібарұлы _________________________________________________________________________ 8. Гааг Дмитрий 4 орын Триатлон Соловьев Юрий Викторович _________________________________________________________________________ 9. Филимонов Сергей 4 орын Ауыр Дон Лазарь атлетика, Намкедович 77 кг. _________________________________________________________________________ 10. Федорченко Сергей 5 орын Спорттық Калиш Александр гимнастика, Георгиевич сүйеніп секіру _________________________________________________________________________ 11. Донбай Базарбек 5 орын Дзюдо, 60 кг. Таутанов Манарбек Бекенұлы _________________________________________________________________________ 12. Лалиев Геннадий 5 орын Еркін күрес, Сайханов Тұрсұпхан, 76 кг. Рахманқұлов Нұрғали _________________________________________________________________________ 13. Аспандиярова Дина 6 орын Мылтық ату, Бабушкин Анатолий пистолет Григорьевич _________________________________________________________________________ 14. Жақаева Әсел, 6 орын Су добы, Маслюк Сергей Герзанич Екатерина, әйелдер Геннадьевич, Алеева Резеда, Крюков Александр Пыресова Юлия, Андреевич Королева Светлана, Егармин Игорь Буравова Светлана, Петрович Губина Татьяна, Борода Анастасия, Ольхина Лариса, Бородавко Ирина, Галкина Наталья, Игнатьева Наталья, Лещук Ольга _________________________________________________________________________ 15. Мамыров Мәулен 6 орын Еркін күрес, Бұғыбаев Аманжол 54 кг. Құмболатұлы _________________________________________________________________________ 16. _________________________________________________________________________ 17. Залевская Светлана 6 орын Жеңіл Фролов Михаил атлетика, Иванович биіктіктен секіру _________________________________________________________________________ 18. Тетерюк Андрей 6 орын Велосипед Ремыга Владимир спорты, Николаевич старттан жекеленген жарыс _________________________________________________________________________ 19. Матвиенко Сергей 6 орын Грек-рим Матвиенко Владимир күресі, 90 кг. Петрович _________________________________________________________________________ 20. Мұңайтпасов Данияр 6 орын Бокс, 67 кг. Супрун Виктор Васильевич _________________________________________________________________________ 21. Кәрімжанов Нұржан 6 орын Бокс, 60 кг. Камашев Владимир Романович _________________________________________________________________________ Ескерту: Егер спортшыны даярлауда екі және одан көп жаттықтырушылар қатысса, бірыңғай төленетін сомасы жүлделі орынға төленуге белгіленген мөлшерінен олардың қосқан үлесіне қарай анықталады. Жеңімпаздар мен жүлдегерлер командаларының жаттықтырушыларына бір жолғы төлемдер әрбір жаттықтырушыға спортшылар үшін белгіленген мөлшерде төленеді. Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.10.13. N 1525 қаулысымен. P001525_

О единовременных выплатах спортсменам Республики Казахстан - победителям, призерам XXVII Олимпийских игр 2000 года в городе Сиднее (Австралия) и их тренерам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2000 года N 1510. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2009 года № 691
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.05.2009 № 691.
В целях поощрения спортсменов Республики Казахстан - победителей, призеров XXVII Олимпийских игр 2000 года в городе Сиднее (Австралия) и их тренеров Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 165474000 (сто шестьдесят пять миллионов четыреста семьдесят четыре тысячи) тенге для осуществления единовременных выплат победителям, призерам Олимпийских игр в городе Сиднее (Австралия) и их тренерам согласно приложению в размерах, определенных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года N 1956.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 октября 2000 года N 1525 P001525_ .
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года N 1956 P991956_ "О подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в XXVII Олимпийских играх 2000 года в городе Сиднее (Австралия)" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 57, ст. 554) следующие изменения:
в пункте 3 слова "денежных вознаграждений" заменить словами "единовременных выплат, оказываемых за счет средств республиканского бюджета,"; в приложении 2 к указанному постановлению: слова "денежных вознаграждений" заменить словами "выплат, оказываемых за счет средств республиканского бюджета,". 3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств. 4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания. Премьер-Министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2000 года N 1510
Победители и призеры спортивной делегации Республики Казахстан на XXVII Олимпийских играх в городе Сиднее(Австралия) Сноска. Внесены изменения и дополнения - постановлением Правительства РК от 13 октября 2000 года N 1525 P001525_ . --------------------------------------------------------------------------- N ! Ф.И.О. ! Занятое ! Вид спорта ! Ф.И.О. тренера п/п! спортсмена ! место ! ! --------------------------------------------------------------------------- 1. Шишигина Ольга 1 место Легкая атлетика, Никитенко 100 м Владимир с барьерами Иванович, Никитенко Любовь Ивановна 2. Ибраимов Ермухан 1 место Бокс, 71 кг. Едилов Турсунгали Нуржакипович 3. Саттарханов Бекзат 1 место Бокс, 57 кг. Визирякин Анатолий Петрович 4. Винокуров Александр 2 место Велоспорт, Ремыга групповая гонка Владимир Николаевич 5. Байрамуков Ислам 2 место Борьба вольная, Ушанов Олег 97 кг. Жанович 6. Жумадилов Болат 2 место Бокс, 51 кг. Цой Феликс Тихонович 7. Дилдабеков 2 место Бокс, 91 кг. Сафиуллин Мухтархан Нургали Абдубариевич 8. Гааг Дмитрий 4 место Триатлон Соловьев Юрий Викторович 9. Филимонов Сергей 4 место Тяжелая Дон Лазарь атлетика, 77 кг. Намкедович 10. Федорченко Сергей 5 место Спортивная Калиш гимнастика, Александр опорный прыжок Георгиевич 11. Донбай Базарбек 5 место Дзюдо, 60 кг. Таутанов Манарбек Бекенович 12. Лалиев Геннадий 5 место Борьба вольная, Сайханов 76 кг. Турсупхан, Рахманкулов Нургали 13. Аспандиярова 6 место Стрельба Бабушкин Дина пулевая, Анатолий пистолет Григорьевич 14. Джакаева Асель, 6 место Водное поло, Маслюк Сергей Герзанич женщины Геннадьевич, Екатерина, Крюков Алеева Резеда, Александр Пыресова Юлия, Андреевич, Королева Светлана, Егармин Игорь Буравова Светлана, Петрович Губина Татьяна, Борода Анастасия, Ольхина Лариса, Бородавко Ирина, Галкина Наталья, Игнатьева Наталья, Лещук Ольга 15. Мамыров Маулен 6 место Борьба вольная, Бугыбаев 54 кг. Аманжол Кумбулатович 16. 17. Залевская Светлана 6 место Легкая атлетика, Фролов прыжки в высоту Михаил Иванович 18. Тетерюк Андрей 6 место Велоспорт, гонка Ремыга с раздельного Владимир старта Николаевич 19. Матвиенко Сергей 6 место Борьба греко- Матвиенко римская, 90 кг. Владимир Петрович 20. Мунайтбасов 6 место Бокс, 67 кг. Супрун Виктор Данияр Васильевич 21. Каримжанов 6 место Бокс, 60 кг. Камашев Нуржан Владимир Романович ________________________________________________________________________
Примечание: Если при подготовке спортсмена принимали участие два и более тренера, сумма единовременных выплат определяется от установленного размера выплат за призовое место пропорционально их вкладу.
Единовременные выплаты тренерам команд победителей и призеров производятся каждому тренеру в размере, установленном для спортсменов.
Сноска. Примечание с дополнением внесенным постановлением Правительства РК от 13 октября 2000 года N 1525 P001525_ .
(Специалисты: Мартина Н.А., Умбетова А.М.)