Қазақстан Республикасы Үкіметінің 10 қазандағы N 1510 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 қазандағы N 1525 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.05.12 N 691 Қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының спортшыларына - Сидней қаласындағы (Австралия) 2000 жылғы ХХVII Олимпиадалық ойындардың жеңімпаздарына, жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына бір жолғы төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 қазандағы N 1510 P001510_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы 163335000 (бір жүз алпыс үш миллион үш жүз отыз бес мың) деген сан 165474000 (бір жүз алпыс бес миллион төрт жүз жетпіс төрт мың) деген санмен ауыстырылсын; көрсетілген қаулының қосымшасында: реттік нөмірі 16-жол алынып тасталсын; ескерту мына абзацпен толықтырылсын: Жеңімпаздар мен жүлдегерлер командаларының жаттықтырушыларына бір жолғы төлемдер әрбір жаттықтырушыға спортшылар үшін белгіленген мөлшерде төленеді.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2000 года N 1510
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2000 года N 1525. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2009 года № 691
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.05.2009 № 691.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2000 года N 1510 P001510_ "О единовременных выплатах спортсменам Республики Казахстан - победителям, призерам XXVII Олимпийских игр 2000 года в городе Сиднее (Австралия) и их тренерам" следующие изменения и дополнение: в пункте 1 цифру 163335000 (сто шестьдесят три миллиона триста тридцать пять тысяч) заменить на цифру 165474000 (сто шестьдесят пять миллионов четыреста семьдесят четыре тысячи); в приложении к указанному постановлению: строку, порядковый номер 16, исключить; дополнить примечание абзацем: Единовременные выплаты тренерам команд победителей и призеров производятся каждому тренеру в размере, установленном для спортсменов. 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания. Премьер-Министр Республики Казахстан (Специалисты: Мартина Н.А., Польский В.Ф.)