Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 16 қазан N 1534
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Арыс аудандық аумақтық басқармасы мемлекеттiк мекемесi таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен жоғарыда аталған мемлекеттiк мекеменiң таратылуын жүзеге асырсын.
3. Мынадай мемлекеттiк мекемелер - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң аумақтық органдары аталған министрлiктiң аумақтық органдарының штат санының бекiтiлген лимитi шегiнде құрылсын:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қапшағай қалалық аумақтық басқармасы;
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Приозерск қалалық аумақтық басқармасы.
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) құрылған мемлекеттiк мекемелердiң құрылтайшы құжаттарын бекiтсiн және олардың әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыны iске асыру жөнiндегi өзге де шараларды қабылдасын.
5. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жүйесiнде мемлекеттiк мекемелер құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 24 қыркүйектегi N 1451 P991451_ қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшадағы:
реттік нөмірі 194-жол алынып тасталсын;
"Алматы облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 41-1-жолмен
толықтырылсын:
"41-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Қапшағай қалалық аумақтық басқармасы";
"Қарағанды облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
126-1-жолмен толықтырылсын:
"126-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Приозерск қалалық аумақтық басқармасы".
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года N 1534
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать государственное учреждение - Арысское районное территориальное управление Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить ликвидацию вышеназванного государственного учреждения.
3. Создать следующие государственные учреждения - территориальные органы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в пределах утвержденного лимита штатной численности территориальных органов названного министерства:
1) Капчагайское городское территориальное управление Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
2) Приозерское городское территориальное управление Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить учредительные документы созданных государственных учреждений и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
5. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1999 года N 1451 P991451_ "О создании государственных учреждений в системе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" следующие изменение и дополнения:
в Приложении 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 194, исключить;
раздел "Алматинская область" дополнить строкой, порядковый номер 41-1, следующего содержания:
"41-1. Капчагайское городское территориальное управление Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
раздел "Карагандинская область" дополнить строкой, порядковый номер 126-1, следующего содержания:
"126-1. Приозерское городское территориальное управление Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)